kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame prekiauti kaimo gėrybių turgelyje Dūkštose!

Šią vasarą Neries regioninio parko direkcija tęsia 2012 m. liepą pradėto projekto – kaimo gėrybių turgelio – veiklą, ir visus kviečia jame nemokamai prekiauti!


Čia atvykę ūkininkai, amatininkai ar miško ir pievų gėrybių rinkėjai ras prekybines pavėsines, stalus, kėdes ir ryškius plakatus, kviečiančius užsukti į turgelį. Visu tuo prekybininkai gali naudotis nemokamai, kasdien ir bet kokiu oru! Vasaros metu, ypač savaitgaliais, direkcijos kiemelyje netrūksta lankytojų, jis erdvus ir puikiai matomas nuo Vilnius-Kernavė kelio. Tad prekiauti čia saugu, patogu ir pelninga.

Jei patys neturite laiko stoviniuoti prie prekystalio – ne bėda! Tiesiog atvežkite savo prekes, o direkcijos darbuotojai ir čia dirbantys savanoriai pasirūpins jų priežiūra. Prekėms pasibaigus, teliks atvažiuoti ir pasiimti pinigus už parduotas gėrybes.

Šis turgelis skirtas Jums, mieli Dūkštų apylinkių ir Vilniaus rajono gyventojai, tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite galimybe papildomai užsidirbti. Neprekiaukite ant kelio – ateikite į mūsų turgelį!

Vieta: Neries regioninio parko direkcijos kiemelis, Vilniaus g. 3, Dūkštos, Vilniaus rajonas.

Daugiau informacijos: Karolina, tel. nr. 8 5 259 9242, 8 645 84683; el. paštas: karolina@neriesparkas.lt

Projekto organizatorius: Neries regioninio parko direkcija

Projekto partneriai: Vilniaus rajono savivaldybė, UAB Biovela

Shadow up