kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono turizmo informacijos centras kviečia prisijungti prie kampanijos „O pas mus ar buvai?“

Žmonės pasiilgę ne tik kelionių. Žmonės pasiilgę Žmonių! Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ š. m. birželio 8 d. startavo su vietine turizmo kampanija ir kviečia regionus, turizmo centrus bei verslą vienytis.


 

Šį sezoną atrasti Lietuvą kvies kampanija ir šūkis „O pas mus ar buvai?“, kurio simbolika, tikime, apjungs kone visą turizmo industriją Lietuvoje. Tam specialiai sukurtas lipdukas, kuris, užklijuotas ant turizmo paslaugų teikėjų durų, leis svečiui identifikuoti apie keliautojų ir ekspertų vietos įvertinimą.

Atsiimti lipduką nuo birželio 11 d. iki liepos 31 d. Vilniaus rajono turizmo informacijos centre (V. Sirokomlės g. 5, Bareikiškės) gali kiekvienas, su nekantrumu laukiantis ir galintis priimti smalsius svečius.

 

3 priežastys, kodėl verta tapti „O pas mus ar buvai?“ kampanijos dalimi:

1. Pasitikėjimas. „O pas mus ar buvai?“ ženklas vasaros sezono metu bus gausiai matomas masinėje „Keliauk Lietuvoje“ ir kampanijos partnerių komunikacijoje, todėl atsidūręs ant Jūsų įstaigos durų suteiks keliautojams dar daugiau pasitikėjimo.

2. Ekspertų įvertinimas. Kampaniją inicijuoja Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kartu su Lietuvos turizmo informacijos centrais, todėl ženkliukas ant durų – įrodymas, kad Jus rekomenduoja turizmo profesionalai.

3. Rekomendacija. Kampanijos puslapyje www.keliauklietuvoje.lt jau dabar galite matyti turistų ir Lietuvos turizmo informacijos centrų lankytinų vietų rekomendacijas.

Tiesa, puslapis kampanijos eigoje nuolat pildysis – keliautojai turės galimybę patikusias, „O pas mus ar buvai?“ ženklu pažymėtas vietas, drąsiai siūlyti aplankyti ir kitiems. Ant durų užklijuotas lipdukas automatiškai turės galimybę dar greičiau virsti į mūsų rekomendaciją miesto svečiams – tai reiškia, kad aukščiau minėtame puslapyje Jūsų įstaigos ir/ar paslaugos pavadinimas pretenduoja atsidurti iš anksto.

Būkite girdimi, matomi ir pastebimi. Bendradarbiaukime ir padėkime visiems pažinti Lietuvą keliaujant!

 

Turint klausimų, drąsiai kreipkitės:
Tel. +370 5 243 6402
El. p. tic@vrsa.lt

Shadow up