kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro teikiamų paslaugų prieinamumo didinimui – naujas automobilis

Siekiant užtikrinti Vilniaus rajono vaikų gerovę ir saugumą, didinti teikiamų paslaugų šeimai ir globėjams (rūpintojams) kokybę ir prieinamumą, šiandien, rugsėjo 30 d., Vilniaus rajono savivaldybės administracijai buvo perduoti naujo Hyundai automobilio rakteliai, kurie jau artimiausiu metu bus įteikti Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui Kalveliuose.


Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais (66 globos centrais bei 60 savivaldybių administracijomis) nuo 2019 m. sausio 1 d. įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“, kurio pagrindinis tikslas – įveiklinti globos centrus savivaldybėse ir padidinti jų teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę. Projekte dalyvauja ir Vilniaus rajono savivaldybė su partneriais – Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centru bei Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centru. Automobilis buvo įsigytas iš projekto ir Savivaldybės biudžeto lėšų.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos automobilio pirkimo konkursą laimėjo UAB „Fakto autocentras“. Artimiausiu metu Hyundai automobilis bus perduotas Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui naudoti ir centro funkcijoms vykdyti.

Primename, kad įgyvendinant šį projektą šių metų pradžioje naujasis Toyota automobilis iškeliavo į Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gėrovės centrą Geisiškėse. 

 

Nuotr. vrsa.lt

Shadow up