kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone prasidėjo vaikų priėmimo laikotarpis į bendrojo ugdymo mokyklas

Atšilus orams, kaip ir kiekvienais metais kol dvyliktokai laiko brandos egzaminus, jaunesniųjų tevėliai jau gali galvoti apie ateinančius mokslo metus bei planuoti kokią bendrojo ugdymo mokyklą jų vaikai lankys kitais metais. Vilniaus rajono savivaldybės administracija skelbia 2018-2019 mokslo metų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas terminą – nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.


Tevėliai norintys savo vaiką leisti į vieną iš Vilniaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų, turėtų kreiptis į atitinkamos švietimo įstaigos administraciją (nurodytu laikotarpiu), kuri detaliau informuos apie priėmimui būtiną pateikti dokumentaciją, nustatytus kriterijus bei vaikų priėmimo į mokyklas tvarką.

2018 m. kovo 30 d. vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje taip pat buvo patvirtintas nustatytas bendrojo ugdymo mokyklų klasių ir mokinių skaičius, priešmokyklinio ugdymo grupių bei vaikų skaičiaus vidurkis grupėse 2018-2019 mokslo metams.

Kitais mokslo metais Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose iš viso planuojama sulaukti apie 8 tūkst. mokinių ir apie 700 priešmokyklinukų.

Prognozuojami Vilniaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų klasių ir mokinių bei priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių vidurkiai 2018-2019 mokslo metais:

Shadow up