kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokykloje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” savivaldybės etapas

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė”, tai vienas iš daugiausiai dalyvių pritraukiančių šalies muzikinių renginių. Nuo konkurso pradžios, 1974-ųjų metų, jame dalyvavo per 200 tūkstančių jaunųjų dainininkų. Šį konkursą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė M.K Čiurlionio menų gimnazija ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.


2013 metų gruodžio 11 dieną Rudaminos meno mokykloje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” savivaldybės etapas, kuriame dalyvavo per keturiasdešimt dalyvių iš Vilniaus rajono vaikų darželių, mokyklų ir gimnazijų.

Šiemet konkursas pasižymėjo ne tik dalyvių skaičiumi bet ir išaugusiu meniniu lygiu. Vaikų darželių auklėtiniams, kurių šiais metais buvo daugiau nei praėjusį kartą, tai buvo pirmasis ir labai atsakingas pasirodymas. Puiku, kad šis konkursas, turintis senas tradicijas Lietuvoje, yra populiarus ir mūsų rajone.

Vertinimo komisijai buvo sunku atrinkti penkis pačius geriausius, nes  gerai pasirengusių konkursui buvo daug daugiau.

Todėl, suderinus su  konkurso organizatoriais,  į kitą „Dainų dainelės“  etapą, kuris įvyks 2014 m. sausio 15 d. Šalčininkų Lietuvos 1000-mečio gimnazijoje, nutarta deleguoti aštuonis Vilniaus rajono dalyvius. Pristatome zoninio etapo dalyvius:

Eil.
Nr.

Konkurso dalyvis
(solistas, ansamblis)

Mokykla

Amžiaus
grupė

Vadovas
(vardas, pavardė)

1.

Solistė
Agnietė Vyskupaitytė

Pagirių muzikos mokykla

A

Nijolė Čičinskienė

2.

Urtė Klebauskaitė

Pagirių muzikos mokykla

B

Judita Angelė Ušinskaitė

3.

Vokalinis ansamblis

Pagirių muzikos mokykla

B

Nijolė Čičinskienė

4.

Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Rudaminos meno mokykla

B

Genovaitė Kumpienė

5.

Solistas
Georgij Urbanovič 

Pagirių muzikos mokykla

C

Judita Angelė Ušinskaitė

6.

Mergaičių vokalinis
kvintetas

Nemenčinės muzikos mokykla

C

Ramūnas Juknevičius

7.

Mišrus vokalinis
ansamblis

Rudaminos „Ryto“ gimnazija

C

Lina Jaskevičienė,
Kęstutis Jaskevičius

8.

 

Solistė
Kinga Gulbicka

Kalvelių S.Moniuškos gimnazija

D

Stanislav Zajankovski

 

Gerai pasirodę solistai bei vokaliniai ansambliai, kurie nepateko į zoninį konkurso etapą bus apdovanoti Švietimo skyriaus diplomais ir padėkos raštais. Tai: Jolanta Urbanovič iš Nemenčinės vaikų darželio, vadovas Rytas Lingė; Andrej Monachov iš Nemenčinės K.Parčevskio gimnazijos, vadovė Alicija Rusecka; Julijan Germanovič, Nemenčinės muzikos mokyklos auklėtinis, vadovė Natalija Sosnovskaitė;  Karolis Bukontas, Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinys, vadovė Lina Jaskevičienė; Donata Korvel, Pakenės Č.Milošo pagrindinės mokyklos mokinė, vadovė Alicija Ivinska, Viktorija Keršytė, Rudaminos F.Ruščico gimnazijos auklėtinė, vadovė Alina Balkuvienė ir Gabrielė Jankauskaitė iš Zujūnų vidurinės mokyklos, kurią konkursui parengė mokytoja Rita Rutulienė.

Dėkojame Rudaminos meno mokyklos administracijai ir mokytojams padėjusiems organizuoti šį konkursą bei visiems Vilniaus rajono muzikos mokytojams, kurie nuoširdžiai ruošėsi šiam renginiui. Nekantriai lauksime gerų žinių iš zoninio etapo. Tikėkimės televizijos ekranuose išvysti  ne vieną Vilniaus rajono atlikėją, dainuojantį  baigiamajame konkurso koncerte, kurį transliuos Lietuvos televizija ateinančiais metais.


Valentina Kvaraciejienė,
Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė

Shadow up