kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Buivydiškių vaikų darželiui – 55-eri!

Kai žmogus ar įstaiga švenčia jubiliejų, visada smagu. Per 55 darbo metus darželis įrodė, kad įstaigos, kaip ir žmogaus, gyvenimas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. 55 metai – tai penkiasdešimt penki rugsėjai su mažyliais, nedrąsiai įsikibusiais tėveliams į rankas, penkiasdešimt penkeri metai, per kuriuos užauginti vaikystės sparnai… Tai atsakingo ir kruopštaus darbo metai. Čia klega vaikų juokas, gyvena pasakos, darbuotojų ir tėvelių džiaugsmai bei rūpestėliai.


Kad ir kokios sunkios būtų aplinkybės dėl pandemijos keliamo pavojaus, vis dėlto Buivydiškių vaikų darželis šventė 55 metų jubiliejų, kurio renginių ciklas, besitęsiantis visą savaitę suvienijo visus: mažus, didelius, tėvelius, pedagogus ir vadovus. Šios gražios šventės proga darželis pasidabino pačiomis nuostabiausiomis šventinėmis spalvomis.

Šventinės savaitės pradžioje mažieji „buivydukai“ kartu su auklėtojomis puošė darželį. Gimtadienio nuotaiką pradėjo kurti dekoracijų ir puošmenų diena „Gimtadienio dirbtuvėlės“, vėliau lauke ugdytiniai ieškojo gimtadienio. Praėję labirintų virtinę ir suradę paslaptingą dėžutę, sužinojo kiek darželiui sukaks metų. Antradienį „Tortadienio“ dieną darželio vaikai kepė pyragus, kuriais vaišino darželio bendruomenę. Trečiadienį per „Balionų fiestą“ sulaukėme svečių, aktoriai kūrė neįprastą nuotaiką, linksmino mažuosius mokindami balionų lankstymo meno. Ketvirtadienį laikas buvo skirtas aktyviai spartakiadai. Penkta diena skirta linksmybėms – darželio kieme ugdytiniai galėjo džiaugtis pripučiamu batutu, vakarop skambėjo muzika, vyko šokiai ir viską vainikavo šventinis darželio tortas.

Visą spalio mėnesį vyko projektas „Būk pasveikintas, darželi“. Buivydiškių vaikų darželio kolektyvą, auklėtinius ir jų tėvelius pasveikino Vilniaus rajono merė Marija Rekst. „Nuoširdžiai dėkoju visai vaikų darželio bendruomenei už šilumą, rūpestį ir kantrybę ugdant vaikučius, už Jūsų indėlį vedant mažuosius auklėtinius nuo raidės prie žodžio, nuo žodžio – prie žinojimo. Kiekvienas iš Jūsų kasdien prisiliečiate prie stebuklingo vaikystės pasaulio, kasdien stebite, kaip auga ir tobulėja mažoji karta. Dėkoju už Jūsų pašaukimą ir atsakomybės jausmą“, – sveikino M. Rekst.

Sveikinimus su gimtadieniu įstaigai atsiuntė visi aplinkiniai mūsų krašto darželiai ir mokyklos, įgyvendinančios ikimokyklinio ugdymo programas. Taip pat sveikinimus kūrė ir siuntė darželio ugdytinių tėvai.

Buvo organizuotos parodos – nuotraukų paroda iš darželio istorijos bei paroda, kurioje bendruomenės nariai nuotraukose galėjo stebėti smagiausias darželio gyvenimo akimirkas.

55 metų jubiliejų darželis pasitinka atjaunėjęs ir neatpažįstamai pasikeitęs! 2016 metais atlikta įstaigos renovacija, o 2020 m. Vilniaus r. savivaldybė skyrė 56 tūkst. eurų vidaus remonto ir lauko edukacinių erdvių atnaujinimo ir įrengimo darbams.

Nepaisant „garbaus amžiaus“, visi pripažįsta, kad įstaiga yra jaunatviška, skleidžia šilumą, itin reikalinga mažam „žiburiukui“ augti.

O koks gimtadienis be linkėjimų? Norėčiau, kad ir toliau mažųjų ugdytinių bei pedagogų laikas tekėtų prasmingai ir visi sveiki, besišypsantys sulauktų naujų jubiliejų. Tikiu, kad jaunieji darželinukai užaugs puikiais Lietuvos piliečiais!