kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka svečiuose pas vaikus

Rugpjūčio 11 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos darbuotojos kartu su savanore Elžbieta Aktunovič, kuri padeda organizuoti renginius bibliotekoje, atkeliavo pas vaikus į stovyklą Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre. Tai buvo smagi pažintis su biblioteka ir žinių patikrinimas proto mūšyje.


„Biblioteka – tai ranka pasiekiamas pasaulis“. Žingeidūs vaikai susipažino su įstaigos, kuri šiais metai mini savo 80 metų jubiliejų, trumpa istorija bei veikla. Per tą laikotarpį daug kas bibliotekoje pasikeitė, bet pagrindinė misija išliko: saugoti informaciją, suteikti galimybę žmonėms ja pasinaudoti, lavinti bendruomenę ir atverti jos nariams žinių bei kūrybos pasaulį. Nuo pirmųjų savo gyvavimo dienų Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka orientuojasi būtent į skaitytoją. Atsižvelgdama į skaitytojų poreikius, ji komplektuoja leidinius, rengia parodas, knygų aptarimus, vaikams organizuoja konkursus, popietes, ekskursijas po biblioteką. Bibliotekos darbuotojai žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis: spausdina 3D spausdintuvu, konstruoja robotus, skraidina dronus – tai tik keletas veiklų, kurias galima pasiūlyti skaitytojams.

Po bibliotekos pristatymo vaikai pasidalijo į keturias komandas ir energingai atsakinėjo į klausimus, susijusius su knyga. Dabar jauni smalsuoliai tikrai žinos, kas parašė pirmąją lietuvišką knygą, kaip vadinosi pirmasis mėnesinis laikraštis „Lietuvoje“ ir daug kitų įdomių faktų. Sveikiname komandą „Auksinės žuvelės“, kuri greitai ir teisingai atsakinėjo į klausimus. Jie užėmė pirmąją vietą. Bet ir pralaimėjusių nebuvo. Visiems dalyvavusių komandų nariams buvo įteikti diplomai ir dovanos.

Dėkojame proto mūšio dalyviams už aktyvumą ir linkime prasmingai praleisti likusias atostogų dienas.


Inf. ir nuotr. organizatorių

Shadow up