kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Žmonių su negalia sporto šventė

Spalio 13-14 d. Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko jau tradicija tapusi neįgaliųjų sporto šventė. Oras buvo išties gražus ir rudeniškas, o dalyvių nuotaikos buvo itin šventiškos.


Šiemet buvo ypatingai smagu, kadangi Centro lankytojai galėjo save išbandyti įvairiose rungtyse, estafetėse ir stalo žaidimuose. Nemenčinės sporto aikštelėje jie taip pat turėjo galimybę susipažinti su triračiu dviračiu. Nuostabaus Centro „EIK“ kolektyvo dėka Centro lankytojai gavo naudingų  patarimų, kaip bėgti triračiu ir jį valdyti. Galėjo ir patys juo pasivažinėti, palenktyniauti tarpusavyje, o taip pat išbandyti save sėdint ant triračio bei atliekant įvairias užduotis. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

Šventė tęsėsi centro kiemelyje. Pradžioje buvo sušoktas naujas, linksmas šokis. Vėliau lankytojai žaidė tiek tradicinius, tiek naujus dar neišbandytus komandinius žaidimus. Jų laukė nemažai iššūkių, kuriuos įveikti be vieningos komandinės veiklos būtų buvę neįmanoma. 

Smagiai pasimankštinus ir gerokai išalkus, dalyvių laukė siurprizas – užsakyta pica.

Ten, kur linksma, draugiška kompanija, sportinis azartas ir bendrystė, laikas visada praleidžiamas puikiai ir lieka įspūdingi prisiminimai bei geros emocijos.

 

Oksana Andziulienė, Centro darbuotoja

 

Shadow up