kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo šiandien – nauji karantino atlaisvinimai

Nuo šiandien, balandžio 26 d., karantino sąlygos švelnėja sporto, paslaugų  ir švietimo srityse.


Nuo balandžio 26 d. gali atsidaryti sporto klubai, užtikrinant 20 m2 paslaugos teikimo plotą vienam asmeniui (įskaitant paslaugų teikėjus) ir kitas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas sąlygas. Taip pat grupinės treniruotės gali būti vykdomos dalyvaujant ne daugiau kaip 5 asmenims (neįskaitant paslaugų teikėjų).

Baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose (ne tik kaimo turizmo sodybose), kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams.

Vykdant neformalųjį vaikų švietimą leista teikti baseinų paslaugas. Tokias paslaugas leidžiama teikti ir ugdymo įstaigos vienos klasės mokiniams, ugdomiems kontaktiniu būdu.

Nuo gegužės 3 d. karantino sąlygos švelnės ir prekybos sektoriuje. Bus leidžiama turgaviečių ir kitų viešų prekybos vietų veikla, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas sąlygas ir nustatytų prekybos ploto vienam lankytojui reikalavimų laikymąsi.


Šiuo metu karantinas yra pratęstas iki gegužės 31 d. Nors karantino sąlygos švelnėja, raginame laikytis visų saugumo reikalavimų, saugoti save ir kitus!


 

 

Shadow up