kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skelbiama informacija apie laisvas vietas švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. vykdomas centralizuotas vaikų priėmimas į Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavaldumo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.


Iki 2021–2022 mokslo metų pradžios į Vilniaus rajono savivaldybės pavaldumo ikimokyklinio ugdymo įstaigas ugdytis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas priimta 512 vaikų. Vilniaus rajono savivaldybė, suprasdama ikimokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ugdymo aktualumą, norėdama patenkinti vis augantį poreikį ir atsižvelgdama į rajono gyventojų interesus, strateginius planus ir nustatytą eiliškumą, beveik kiekvienoje Savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloje yra įsteigusi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes į kurias šiemet priimti 592 vaikai (2021 m. rugsėjo 1 d. duomenys).

Savivaldybė kasmet įgyvendina ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumą didinančius projektus. Neseniai įvykdyti šie darbai – Vilniaus r. Marijampolio vaikų lopšelio-darželio modernizavimas, praplečiant pastatą; Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos pastatų modernizavimas; užbaigti naujo Vilniaus r. Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželio priestato darbai, kuriame veiklą vykdys 6 naujai atidarytos ikimokyklinio ugdymo grupės.

Šiuo metu vykdoma Vilniaus r. Vaidotų mokyklos-darželio „Margaspalvis aitvarėlis“ renovacija ir modernizavimas bei naujo vaikų lopšelio-darželio Didžiojoje Riešėje statybos, kuriame veiks 8 ikimokyklinio ugdymo grupės. Darželio statybas planuojama užbaigti 2022 metais.

Ateityje planuojamas Vilniaus r. Valčiūnų vaikų lopšelio-darželio pastato ir ugdymo aplinkos modernizavimas, Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio bei Vilniaus r. Skaidiškių mokyklos-darželio pastatų modernizavimas.

Kviečiame tėvus, kurių vaikai nebuvo priimti į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, taip pat ir tėvus, planuojančius teikti prašymus į Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavaldumo įstaigų ikimokyklines ir priešmokyklines ugdymo grupes, susipažinti su informacija apie laisvas vietas švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse.

Informacija apie laisvas vietas švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse.

 

 

Shadow up