kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės lankytojų dėmesiui

Informuojame, kad reaguojant į Vyriausybės paskelbtas karantino švelninimo sąlygas, palaipsniui atnaujinamas Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ir jos padalinių (seniūnijų ir kitų įstaigų) darbas darbuotojams būnant darbo vietoje. Tačiau iki karantino pabaigos, pirmenybė teikiama nuotoliniam paslaugų gyventojams teikimui.


Siekiant apsaugoti Savivaldybės interesantus, administracijos darbuotojus bei užtikrinti sklandų administracijos ir jos teritorinių padalinių darbą COVID-19 viruso pandemijos laikotarpiu, nuo kovo 16 d. Savivaldybės ir kitų padalinių darbas yra organizuojamas nuotoliniu būdu. Visi darbuotojai pasiekiami įprastomis ryšio priemonėmis. Nuo gegužės 18 d. darbuotojai palaipsniui sugrįš į darbo vietas, laikantis visų sveikatai svarbių saugumo sąlygų.

Lankytojams privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų

Nuo pirmadienio, gegužės 18 d., interesantai į Savivaldybės ir seniūnijų patalpas bus įleidžiami išskirtiniais atvejais, kai paslaugos negali būti suteiktos nuotoliniu būdu. Tam bus skirtos atskiros patalpos.

Į Savivaldybės pastatą galima bus įeiti per 2 įėjimą. Visiems atvykstantiems į Vilniaus rajono savivaldybę būtina dėvėti veido kaukę ar kitas burną ir nosį dengiančias priemones. Be veido apsaugos priemonių lankytojai nebus aptarnaujami. Taip pat nebus aptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pvz., karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.

Dėl saugumo nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnėms kaip 60 m., sergantiems lėtinėmis ligomis ir kt.). Pagal galimybę raginame paprašyti artimųjų, draugų pagalbos arba pasinaudoti galimybe paslaugas užsakyti nuotoliniu būdu. Sveikata ir saugumas šiuo metu yra svarbiausia.

Visi besilankantys taip pat primygtinai prašomi laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo – kosėkite ar čiaudėkite į vidinį rankos linkį, naudokite vienkartines nosines, panaudotas nosines išmeskite į uždarą šiukšliadėžę ir kt.). Būtina laikytis saugaus bent 2 metrų atstumo tarp asmenų. Vengti susibūrimų.

Dėl visų saugumo Savivaldybėje bus užtikrinama nuolatinė bendro naudojimo patalpų, laiptinių, kabinetų durų rankenų ir laiptų turėklų dezinfekcija bei patalpų vėdinimas.


Paslaugos gyventojams teikiamos apribojant fizinį kontaktą

Nors Savivaldybė dalinai atnaujina darbą administraciniame pastate ir seniūnijose, paslaugos karantino metu ir toliau prioriteto tvarka bus teikiamos nuotoliniu būdu, taip siekiant tiek interesantams, tiek darbuotojams užtikrinti kuo mažesnį kontaktą su kitais asmenimis.

  • Bendroji informacija teikiama telefonu: (8 5) 275 1990, (8 5) 275 1961, (8 5) 275 6925.
  • Raštus galite teikti el. paštu: vrsa@vrsa.lt, pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.
  • Paslaugas galite užsakyti el. būdu: per elektroninės valdžios vartus https://www.epaslaugos.lt/portal/. Savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą ir aprašymus rasite čia.
  • Seniūnijų kontaktus rasite www.vrsa.lt > Seniūnijos.

Taip pat yra galimybė prašymą ar kitą korespondenciją Savivaldybei pateikti fiziniu būdu. Atvykus į Savivaldybę (Rinktinės g. 50, Vilnius), prie 2 įėjimo tambūre yra įrengta permatoma urna. Ten pat ant rašomojo stalo rasite voką. Į voką įdėtus dokumentus įmeskite į urną. Atkreipiame dėmesį, kad prašyme turi būti būtinai nurodyti besikreipiančiojo kontaktiniai duomenys.

Visi prašymai iš urnos išimami kitą darbo dieną, peržiūrimi bei užregistruojami, o pareiškėjui prašyme nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu arba telefono numeriu žinute išsiunčiamas prašymo registracijos numeris. Prašymo nagrinėjimo procesą galima patikrinti per Fizinių asmenų dokumentų būsenos informacinę sistemą.

Norėdami gauti papildomos informacijos, lankytojai taip pat galės skambinti 2 įėjimo tambūre esančiu telefonu, numeriu 1114.

Primename, kad karantino režimas galioja iki gegužės 31 d. 24 val.

Koronaviruso karštoji linija – 1808.

 

Būkime sveiki!

 

Shadow up