kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl gruodžio 2 d. nuotolinio susitikimo su „Homanit Lietuva“ atstovais

Rytoj, gruodžio 2 d. (trečiadienį) 17 val. vyks bendruomenių ir seniūnaitijų atstovams skirtas virtualus susitikimas su „Homanit Lietuva“ atstovais dėl planuojamos bendrovės veiklos Pagiriuose.


Kaip praneša susitikimo organizatoriai, šiuo metu susitikime pareiškė norą dalyvauti daugiau žmonių nei techninės galimybės leidžia užtikrinti tinkamas sąlygas. „Šiuo susitikimu siekiame konstruktyvaus dialogo su bendruomenėmis kūrimo. Taip pat kiekvienos bendruomenės atstovui norime sudaryti sąlygas būti išgirstam ir išgirsti kompanijos pristatymą. Atsižvelgdami į šias aplinkybes ir norėdami skirti pakankamai laiko kiekvienos bendruomenės klausimams, esame priversti riboti dalyvių skaičių“, ˗ rašoma bendrovės „Homanit“ pranešime.

Nuotolinio susitikimo organizatoriai prašo užsiregistravusių dalyvauti, prisistatyti kurią bendruomenę arba seniūnaitiją atstovausite susitikime iki rytojaus, gruodžio 2 d., 9 val.

Nesulaukus patikslinimo, dalyvių skaičius vis tiek bus ribojamas, o tai gali reikšti, kad ne visų bendruomenių atstovai galės būti išgirsti.

„Dar kartą kviečiame kylančius klausimus perduoti savo bendruomenės atstovui. Pasibaigus susitikimui, bendruomenių ir seniūnaitijų atstovams planuojame išsiųsti susitikimo santrauką, kuria jie galės pasidalinti su savo bendruomenių nariais“, - prašo susitikimo organizatoriai.  

Nuotr. homanit.org

Shadow up