kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skelbiame nuotraukų konkurso „Pagauk Klimato kaitos padarinius“ nugalėtojus

Šią savaitę minime Klimato savaitę, kuria siekiame atkreipti visų dėmesį į aktualiausius klimato kaitos klausimus. Praėjusią savaitę kvietėme dalyvauti, o šią savaitę skelbiame Vilniaus rajono savivaldybės organizuoto nuotraukų konkurso „Pagauk Klimato kaitos padarinius“ nugalėtojus.


Konkursu labai susidomėjo Vilniaus rajono švietimo įstaigos. Džiugu, kad dalyvavo ir patys mažiausieji – Avižienių vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai. Taip pat aktyviai dalyvavo įvairių klasių mokiniai iš Šumsko ir Bezdonių Saulėtekio pagrindinių mokyklų, Mickūnų ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijų.

Konkurso organizatoriai norėjo atkreipti dėmesį į klimato kaitą, todėl šių metų Klimato savaitės tema „Kodas: raudona“ neatsitiktinė. Raudona spalva – ženklas, kad veiksmų dėl sparčiai besikeičiančio klimato reikia imtis dabar.

Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst padėkos raštais bus apdovanoti aktyviausieji dalyviai, o konkurso laimėtojais tapo:

Bezdonių Saulėtekio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Melita Savickytė ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos 6 klasės mokinė Agata Dubicka. Laimėtojus sveikinsime pagerėjus epidemiologinei situacijai.

„Šiandien galime drąsiai sakyti, kad mūsų naujoji karta yra pasirengusi priimti klimato kaitos iššūkius, ir žino ką reikia daryti, kad jų išvengtumėme. Tą puikiai parodė mūsų organizuotas nuotraukų konkursas. Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą“, - sako Savivaldybės merė, Marija Rekst.

Organizatoriai: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.


Nugalėtoja: Bezdonių J. Slovackio gimnazijos 6 klasės mokinė Nugalėtoja: Bezdonių Saulėtekio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė
   

Šumsko pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinė

 Avižienių lopšelis-darželis
   

Bezdonių J. Slovackio gimnazijos 1 G. klasės mokiniai

 Mickūnų gimnazijos 8 klasės mokinys


Shadow up