kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Moderni edukacinė aplinka Meilės Lukšienės gimnazijoje

Pastaruoju metu dauguma naujienų susijusi su šalyje ir visame pasaulyje plintančiu koronavirusu, tačiau nūdienoje galime atrasti ir džiugesnių įvykių. Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos bendruomenė gyvena džiugiomis nuotaikomis. Šių metų pradžioje jų mokykla pasikeitė neatpažįstamai. Vilniaus rajono savivaldybė pasitelkdama ES lėšas atnaujino ir pagal naujausias technologijas įrengė modernias ir vaikų kūrybingumą bei žingeidumą skatinančias mokymosi erdves.


 

Visi pastebime, kad gyvename technologijų ir labai greitai besikeičiančios aplinkos laikmečiu. Technologiniai sprendimai keičia vieni kitus kasmet, kompiuterinis raštingumas seniai tapo vienu pagrindinių išsilavinusio žmogaus įgūdžių. Įvertinant visą tai, vykdant projektą buvo siekiama sukurti modernias, atitinkančias šiandienos technologines tendencijas, patogias edukacines erdves.

Nuo šiol mokiniai galės naudotis visiškai atsimainiusiomis sporto ir choreografijos (aerobikos) salėmis, modernia valgykla, patraukliomis biologijos, fizikos, chemijos, muzikos klasėmis, psichologo (pagalbos mokiniui) kabinetu ir kitomis patalpomis. Visi šie infrastruktūriniai sprendimai ne tik skatina mokinių kūrybiškumą bei gerina teikiamų ugdymo paslaugų kokybę, tačiau – atnaujinta infrastruktūra sudaro daug patrauklesnes ir kokybiškesnes darbo sąlygas ir mokytojams.

Kalbant apie projekto statistiką, galima paminėti, kad modernizuojamose patalpose buvo remontuojamos sienos, lubos, grindys, keičiami šviestuvai, vidaus durys, įrengiami veidrodžiai, roletai nuo saulės. Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigyti: 159 stalai, 207 kėdės, 3 mokytojų stalai, 19 spintų, 1 chemijos eksperimentų stalas, 1 chemijos demonstracijų stalas, 1 apvalus stalas, 1 minkštasuolių komplektas, 1 staliukas. Įsigyta kompiuterinė įranga edukacinėms reikmėms: 3 kompletai 3D įrangos (1 projektorius, 24 akinukai, mokomoji programinė įranga), 5 multifunkcinės lentos. Atnaujinta sporto įranga: 1 multifunkcinis treniruoklis, 2 bėgimo takeliai, 1 elipsinis treniruoklis, 2 dviračių treniruokliai, 1 irklavimo treniruoklis, hantelių komplektas, 1 multifunkcinis suoliukas, 1 pilvo preso suoliukas, 1 bicepso suoliukas su lenktu grifu, 1 štangos spaudimo suolas su grifu ir svoriu komplektu.

Bendra projekto „Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos edukacinių erdvių modernizavimas“ vertė siekia apie 280 tūkst. Eur. Iš Europos regioninės plėtros fondo šiam tikslui skirta virš 146 tūkst. Eur. Vilniaus rajono savivaldybė skyrė beveik 133 tūkst. Eur.

Džiaugdamiesi kartu su Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos bendruomene, nuoširdžiai tikimės, kad tiek mokiniai, tiek mokytojai jau netrukus galės sugrįžti į savo mokyklos išgražėjusias erdves.

 


Shadow up