kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokinių pavėžėjimui – dar 3 geltonieji mokykliniai autobusiukai

Gerinti mokinių ugdymo kokybę, kurti palankias mokymosi sąlygas bei formuoti saugią aplinką – tai vieni svarbiausių Vilniaus rajono švietimo sistemos tikslų. 2018 m. birželio 29 d. vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, kurio dėka Vilniaus rajono mokiniams bus skirti dar 3 nauji geltonieji mokykliniai autobusiukai.


Tarybos sprendimu, net 3 nauji M2 klasės „Iveco Daily 50C15“ ir du „Volkswagen Crafter“ autobusiukai, bus perduoti Dūkštų pagrindinei mokyklai, Marijampolio Meilės Lukšienės ir Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoms savarankiškoms funkcijoms vykdyti. Autobusiukus skyrė Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras.

Visi mokykliniai autobusai turi 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti, autobusuose įrengti Europos Sąjungos standartus atitinkantys užvedimą blokuojantys alkotesteriai.

Vilniaus rajono švietimo įstaigos mokinių pavėžėjimui šiuo metu iš viso turės 41 mokyklinį autobusą, iš jų: 19 geltonųjų ir 22 kitus mokyklinius autobusus (14 iš jų įsigyta Savivaldybės lėšomis).

Remiantis Švietimo valdymo informacinėje sistemoje pateiktais duomenimis, Vilniaus rajono savivaldybė pirmauja tarp visų Lietuvos rajoninių savivaldybių, kaip daugiausiai mokyklinių autobusų turinti savivaldybė. Nuo šiol kiekviena Vilniaus rajono savivaldybės gimnazija turės bent po vieną autobusiuką mokinių pavėžėjimui, kas sudarys dar geresnes sąlygas mokiniams ne tik važiuoti į mokyklas, bet ir vykti į įvairias olimpiadas, konkursus, festivalius, varžybas bei kitus renginius, kurie ypač skatina mokinių geresnių mokymosi rezultatų siekimą. Nauji mokykliniai autobusai ne tik padės pagerinti mokinių vežiojimo sąlygas, bet ir užtikrins mokinių saugumą vykstant į mokyklą ir atgal.

Shadow up