kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė ir jos įstaigos laikinai riboja gyvą asmenų aptarnavimą

Atsižvelgiant į prastėjančią epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir į tai, kad dėl augančio Covid-19 atvejų skaičiaus Vilniaus rajono savivaldybė pateko į raudonąją zoną* bei savivaldybės teritorijoje nuo spalio 28 d. 00:00 val. iki lapkričio 11 d. 24:00 val. skelbiamas karantinas, nuo rytojaus, spalio 27 d. (antradienio) visi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos skyriai ir padaliniai, rajono seniūnijos paslaugas gyventojams teiks nuotoliniu būdu, gyvas aptarnavimas galimas tik išskirtiniais atvejais.


Siekiant apsaugoti Savivaldybės interesantus ir administracijos darbuotojus, mielai prašome gyventojų ir įmonių savo klausimus spręsti telefonu arba internetu. Įprastos gyvos konsultacijos ir gyventojų priėmimas bus ribojimas, todėl interesantai į Savivaldybės ir seniūnijų patalpas bus įleidžiami tik išskirtiniais atvejais, kai paslaugos negali būti suteiktos nuotoliniu būdu.

„Kviečiame visus gyventojus būti sąmoningiems ir suprasti prastėjančią situaciją tiek šalyje, tiek mūsų rajone. Siekiant apsaugoti darbuotojų ir gyventojų sveikatą, raginame pirmiausiai kreiptis į specialistus telefonu ir elektroniniu paštu. Kaip ir pavasarį paskelbto karantino metu, specialistai yra pasiruošę suteikti visą informaciją ir reikiamą pagalbą nuotoliniu būdu. Siekiant apriboti fizinius kontaktus, į Vilniaus rajono savivaldybę rekomenduojame atvykti tik esant neatidėliotinai būtinybei ir iš anksto susitarus. Būkime sąmoningi, jauskime socialinę atsakomybę bei laikykimės visų saugumo reikalavimų kur bebūtume“, – ragina Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, tvirtindamas, kad tik mūsų visų įdėtos pastangos padės suvaldyti koronaviruso plitimą.

Primename, kad prašymus ar raštus galite teikti el. paštu: vrsa@vrsa.lt bei pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.

Bendroji informacija teikiama telefonais: (8 5) 275 1990; (8 5) 275 1961; (8 5) 275 6925.

Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu per elektroninės valdžios vartus https://www.epaslaugos.lt/portal/. Savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą rasite čia.

Elektroninių paslaugų portalai administracinių paslaugų užsakymui:

  • MEPIS metrikacijos paslaugoms mepis.registrucentras.lt
  • SPIS socialinei paramai šeimai www.spis.lt
  • INFOSTATYBA statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros IS www.planuojustatyti.lt → Elektroninės paslaugos

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojų kontaktus galite rasti Savivaldybės internetiniame puslapyje www.vrsa.lt > Struktūra ir kontaktai.

Dokumentus galite nuskanuoti arba nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu. Taip pat teikiamus dokumentus galite pasirašyti el. parašu, pvz. čia: https://www.epaslaugos.lt/adoc/signer.

Taip pat kaip ir pavasarį paskelbto karantino metu bus galimybė prašymą ar kitą korespondenciją Savivaldybei pateikti fiziniu būdu. Atvykus į Savivaldybę (Rinktinės g. 50, Vilnius), prie 2 įėjimo tambūre bus įrengta permatoma urna. Ten pat ant rašomojo stalo rasite voką. Į voką įdėtus dokumentus įmeskite į urną. Atkreipiame dėmesį, kad prašyme turi būti būtinai nurodyti besikreipiančiojo kontaktiniai duomenys.

Visi prašymai iš urnos išimami kitą darbo dieną, peržiūrimi bei užregistruojami, o pareiškėjui prašyme nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu arba telefono numeriu žinute išsiunčiamas prašymo registracijos numeris. Prašymo nagrinėjimo procesą galima patikrinti per Fizinių asmenų dokumentų būsenos informacinę sistemą.

Norėdami gauti papildomos informacijos, lankytojai taip pat galės skambinti 2 įėjimo tambūre esančiu telefonu, numeriu 1114.

Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki!


*Vyriausybės nutarimu savivaldybės skirstomos į tris zonas pagal epidemiologinius rodiklius – geltoną, žalią ir raudoną. Raudonoji zona laikoma pavojingiausia zona į kurią patenka tos savivaldybės, kuriose sergamumas viršija 50 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Raudonoje zonoje esančioms savivaldybėms reikia ne tik laikytis specialistų rekomendacijų bei nurodymų, bet paskelbus lokalų karantiną, taip pat reikia laikytis numatytų ribojimų viešam gyvenimui, renginiams, ugdymui, įvedamas privalomas asmens apsaugos priemonių dėvėjimas, atstumų laikymasis.

Shadow up