kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

100 metų jubiliejų atšventė dar viena Vilniaus rajono gyventoja

Rugpjūčio 12 dieną Maišiagalos kaimo gyventojai Eufrosinijai Veržbovič sukako 100 metų. Šio gražaus jubiliejaus proga rugpjūčio 13-ąją šeimos nariai jubiliatei surengė gimtadienio šventę, kuri prasidėjo šv. Mišiomis Maišiagalos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.


Gražaus jubiliejaus proga ilgaamžę senolę pasveikinti atvyko ne tik gausi giminė, šeimos draugai bei kaimynai, bet ir Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Jan Gabriel Mincevič, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Maišiagalos seniūnas Stefan Orševski.

Savivaldybės vicemeras Jan Gabriel Mincevič, Vilniaus rajono merės Marijos Rekst vardu Eufrosinijai Veržbovič linkėjo kuo geriausios sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir kasdienių džiaugsmų. Taip pat vicemeras jubiliatei įteikė sveikinimo raštą, dovaną ir puokštę gėlių. Kuo didžiausios sveikatos linkėjo ir kiti susirinkusieji svečiai.

Eufrosinija Veržbovič gimė 1916 metais Buivydžių parapijoje Kazimiero ir Veronikos Maciejkianecų šeimoje, kaip jauniausia šeimos narė. 1940 metais Eufrosinija ištekėjo už vietinio kalvio Vitoldo Veržbovičiaus, su kuriuo santarvėje ir darnoje išgyveno 50 metų. Pora užaugino sūnų Zigmuntą ir dukrą Reginą. Eufrosinija Veržbovič yra nuoširdi ir nuolanki moteris, mama, senelė bei prosenelė. Tai gali paliudyti anūkai Lešek, Dariuš, Sonata ir Alina bei provaikaičiai Lukaš ir Julita.


Shadow up