kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono kaimuose – vietinės reikšmės kelio infrastruktūros atnaujinimas

Vilniaus rajono savivaldybė ir toliau sėkmingai gerina kaimo vietovių gyvenimo sąlygas bei kokybę – šiuo metu yra įgyvendinamas projektas „Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Zujūnų sen. Čekoniškių k.“, kurio metu bus rekonstruota Čekoniškių gatvė ir įrengtas šios gatvės apšvietimas. Įgyvendintu projektu „Apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas ir plėtra Vilniaus r. Rukainių sen. Mykoliškių k.“ galės džiaugtis ir Rukainių seniūnijos Mykoliškių gatvės gyventojai – artimiausiu metu šioje gatvėje bus įrengtas apšvietimas.


Projektai „Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Zujūnų sen. Čekoniškių k.“ ir „Apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas ir plėtra Vilniaus r. Rukainių sen. Mykoliškių k.“ yra įgyvendinami pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritis „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūra“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“.

Įgyvendinant projektą „Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Zujūnų sen. Čekoniškių k.“ numatoma rekonstruoti Čekoniškių gatvę, kurios ilgis sieks apie 0,2 km bei įrengti apie 0,5 km šios gatvės apšvietimo. Projekto „Apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas ir plėtra Vilniaus r. Rukainių sen. Mykoliškių k.“ metu, 0,5 km Mykoliškių gatvės atkarpoje bus įrengtas apšvietimas.

Projektai yra dalinai finansuojami iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų. Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymo darbai Čekoniškių kaime siekia apie 180 tūkst. Eur, apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas ir plėtra Mykoliškių k. kainuos apie 24 tūkst. Eur. Projektus numatoma baigti 2019 metais.

Tikimasi, kad projektų įgyvendinimas užtikrins saugias gyvenimo sąlygas ir reikiamą saugumą eismo dalyviams bei sukurs kokybišką aplinką vietos gyventojams.

 

Shadow up