kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono 52-osios chemijos olimpiados II etapo įspūdžiai

2014 m. sausio 10 d., Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje įvyko 52-asis chemijos olimpiados II (rajoninis) etapas.

Į olimpiadą atvyko 45 mokiniai iš 9 gimnazijų, 11 vidurinių ir 3 pagrindinių mokyklų.


Kol mokiniai sprendė olimpiados užduotis, juos atlydėję mokytojai turėjo galimybę apžiūrėti gimnazijoje įsikurusį muziejų, išklausyti pasakojimą apie Rudaminos miestelį, susipažinti su gimnazijos istorija, sužinoti apie gimnazijos laidas bei joje dirbusius ir dirbančius mokytojus, apie gimnazijos pasiekimus bei gimnazijos globėją Ferdinadą Ruščicą.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, biologijos mokytoja metodininkė K. Voitechovič pristatė prezentaciją apie gimnaziją ir apie gamtos mokslų metodinės grupės darbą.

Mokytojai  ir mokiniai  turėjo galimybę apžiūrėti gimnazijos mokinių darbų-piešinių parodą bei nuotraukų ekspoziciją „Chemijos momentai“, kurias organizavo ir paruošė chemijos mokytoja metodinkė R. Boris.

Vėliau prie puodelio arbatos Vilniaus rajono chemijos mokytojai aptarė bendras problemas, pasidalijo gerąja patirtimi. Vilniaus r. švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova papasakojo susirinkusiems apie švietimo naujienas ir planus 2014 metams.

Rudaminos F. Ruščico gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė
Regina Boris

Shadow up