kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono smulkaus ir vidutinio verslo ūkio subjektų dėmesiui

 
Gerbiami Vilniaus rajono smulkaus ir vidutinio verslo ūkio subjektai,

pranešame, kad yra vykdomos Vilniaus rajono savivaldybės administracijos inicijuotas ES paramos lėšomis dalinai finansuojamas vietos projektas „Verslo vektorius". Vietos projekto įgyvendinimo metu Vilniaus rajono smulkaus ir vidutinio verslo ūkio subjektams  ir (ar) jų atstovams, siekiant tobulinti Vilniaus rajono verslininkų ir kitų ūkio subjektų žinias bei įgūdžius, organizuojami įvairių kompetencijų mokymai ir informaciniai renginiai.


Šio projekto įgyvendinimo partneris -  mokymų ir konsultavimo kompanija UAB „TMD partneriai”, kuri rinkoje užima tvirtą ir pagrįstą inovacijų lyderių, nestandartinių sprendimų kūrėjų, ambicingų projektų įgyvendintojų poziciją. UAB „TMD partneriai” klientams skiria ypatingą dėmesį  bei užtikrina nepriekaištingą paslaugų kokybę. Plačiau apie šią kompaniją galite rasti interneto svetainėje  www.tmd.lt.

Kviečiame dalyvauti nemokamose mokymuose tema „Pardavimai“, kurie įvyks š. m. balandžio 23-24 d. (antradienį ir trečiadienį). Daugiau informacijos apie mokymus čia.

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis galite čia. Būtina nurodyti dalyvio vardą ir pavardę, atstovaujamo smulkaus ir vidutinio verslo ūkio subjekto pavadinimą, kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Į mokymus registruojamas tik vienas smulkaus ir vidutinio verslo ūkio subjekto atstovas. Registracija vyks  iki  2013.04.12 d. 15:45 val.

Daugiau informacijos Jums suteiks Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vyr. specialistė Elina Dovgerd, kontaktinis tel. ( 8 5) 275 24 63, mob. tel. nr. +37061623906.

Vietų skaičius ribotas!

Shadow up