kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akcija „Darom“ kviečia dalyvauti Pasaulinėje aplinkos dienoje

Akcija „Darom“ kviečia visus norinčius dalyvauti Pasaulinėje aplinkos dienoje – „World Cleanup Day“, kuri vyks šių metų rugsėjo 20-22 dienomis. Suburkite komandą – įmonę, organizaciją, klubą, mokyklą ar tiesiog grupę draugų ar šeimos narių ir prisijunkite prie šios smagios iniciatyvos.


Kadangi „World Cleanup Day“ vyksta 150 pasaulio valstybių, organizatoriai nori parodyti, kad Lietuvoje dalyvių iš tiesų yra daug. Visus neabejingus aplinkos apsaugos problemoms žmones kviečiama pasidalinti Facebook nuoroda apie įvykį ir parodyti, kad Lietuvos žmonės taip rūpinasi savo šalies gamta:
https://www.facebook.com/events/3054549127951323/?event_time_id=3054549141284655
.

Lietuvoje šiukšlių vis mažėja, todėl organizatoriai siūlo tiesiog pailsėti ir praleisti laiką gamtoje vieniems ar su savo kolektyvu, ar komanda. Rekomenduoja akcijos metu aplankyti nacionalinius ir regioninius parkus, miškus, paežeres ir paupius. Pasiimkite keletą maišų ir jei rasite šiukšlių – surinkite jas – rašoma organizatorių pranešime.
Minint Pasaulinę aplinkos dieną taip pat vyks specialus moksleivių flashmobas (sąspietis) dideliame skaičiuje Lietuvos mokyklų.

Registracija dalyviams: https://forms.gle/TM9m78AnZUNkUjvL7
Registracija moksleivių flashmobui: https://forms.gle/fp82fTU58chwRJSw9
Nacionalinių ir regioninių parkų žemėlapis: http://www.vstt.lt/VI/rubric.php?rubric_id=188
Parkų sąrašas ir kontaktai: http://www.vstt.lt/VI/rubric.php?rubric_id=46   
Kontaktai pasiteiravimui – draugai@mesdarom.lt, 867375625

Shadow up