kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldos rinkimuose – dabartinės Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst pergalė

Vakar, kovo 3 d., vykusiuose Savivaldos tarybų ir merų rinkimuose, Vilniaus rajono gyventojai Savivaldybės mero vairą patikėjo dabartinei Vilniaus rajono savivaldybės merei, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Politinės partijos „Rusų aljansas“ koalicijos „Krikščioniškų šeimų sąjunga“ iškeltai kandidatei Marijai Rekst.


Šiemet Vilniaus rajono savivaldybės mero posto siekė 5 kandidatai. Tiesioginiuose merų rinkimuose pergalę pelniusi Marija Rekst surinko 20 696 rinkėjų balsų (54,14 proc.). Dėl Vilniaus rajono savivaldybės mero posto besivaržęs Gediminas Kazėnas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) pelnė 22,34 proc. rinkėjų balsų, Robert Duchnevič (Lietuvos socialdemokratų partija) 12,99 proc. balsų, Tadeuš Orševski (Darbo partija) ir Aleksandra Minajeva (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) pelnė 6,84 ir 3,70 proc. balsų.

Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos sudėtyje, pagal rinkėjų išrinktus kandidatus, daugumą sudarys Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Politinės partijos „Rusų aljansas“ koalicijos „Krikščioniškų šeimų sąjunga“ nariai. Iš šios partijos gyventojai savo balsais (55,02 proc.) parėmė 19-ą kandidatų į Tarybą (įskaitant ir Vilniaus rajono merę).

Savivaldybės tarybą taip pat sudarys 6 nariai iš Centro dešinės koalicijos, 4 – iš Lietuvos socialdemokratų partijos ir du atstovai iš Darbo partijos. Iš viso Vilniaus rajono savivaldybės Taryboje mandatų skaičius, įskaitant merą siekia 31.

Su išrinktu Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narių sąrašu galite susipažinti čia.

Dėkojame visiems rinkėjams už pilietiškumą ir aktyvumą dalyvavus 2019 metų kovo 3 d. savivaldybių tarybų ir mero rinkimuose!

 

 

 

Shadow up