kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi VĮ „Kelių priežiūra“ atstovai

Prisistatyti ir susipažinti su Vilniaus rajono savivaldybės vadovybe šiandien, rugsėjo 25 dieną, į Savivaldybę atvyko VĮ „Kelių priežiūra“ atstovai – Rytų regionui vadovaujantis Veniamin Kiljonas, automagistralės regiono vadovas Mindaugas Rinkevičius ir techninių projektų inžinierius Zbignevas Kovalevskis.


Vizito metu atvykę vadovai, kurie yra atsakingi už visame Rytų regione ir Vilniaus rajone esančių valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, pristatė Vyriausybės įgyvendintą valstybės kelių priežiūros įmonių reorganizaciją. Rytų regionui vadovaujantis Veniamin Kiljonas Savivaldybės atstovams pristatė įgyvendintos reformos tikslus, diegiamas valdymo sistemas ir technologijas, nuo šių metų liepos 1 d. pasikeitusios VĮ „Kelių priežiūra“ struktūrą, įmonės planus.

Atvykę atstovai su Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst, administracijos direktore Liucina Kotlovska ir Statybos skyriaus vedėju Rimantu Gerdviliu taip pat aptarė aktualius Vilniaus rajono kelių priežiūros klausimus.

Savivaldybės merė Marija Rekst pasveikinusi svečius vylėsi, jog Savivaldybės ir VĮ „Kelių priežiūra“ bendradarbiavimas prižiūrint ir tvarkant kelių infrastruktūrą ir toliau bus glaudus ir sėkmingas.  Shadow up