kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Administracijos direktorė pasirašė sutartį dėl Vietos bendruomenių savivaldos programos įgyvendinimo

Gegužės pradžioje Ukmergės rajono Taujėnų dvare Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska su socialinės apsaugos ir darbo ministru Donatu Jankausku pasirašė sutartį dėl Vietos bendruomenių savivaldos programos įgyvendinimo.

 

Tą pačią dieną panašios sutartys buvo pasirašytos dar su 14 savivaldybių.

Vietos bendruomenių 2012 m. programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendimams įgyvendinti Vilniaus rajono savivaldybėje skyrimo ir naudojimo tvarkos aprašą Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai patvirtino š.m. kovo 30 d.

Programos paskirtis – skatinti vietos bendruomenių savivaldą ir savarankiškumą, sudarant galimybes vietos bendruomenėms pačioms spręsti joms aktualius klausimus ir tenkinti bendruomenių viešuosius poreikius. Seniūnijose vietos bendruomenės tarybos bus sudaromos iš pavienių vietos bendruomenės narių, vietos bendruomenės gyventojų atstovų (seniūnaičių), šioje teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų bei religinių bendruomenių ir bendrijų atstovų, vietos bendruomenės gyventojų poreikius tenkinančių nevyriausybinių organizacijų, valstybės ir savivaldybės institucijų bei įstaigų atstovų. Vietos bendruomenių tarybos, pasitarusios su vietos bendruomenėmis, nutars dėl finansuotinų veiklų seniūnijos teritorijoje.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymu lėšos vietos bendruomenėms paskirstytos.

 

Shadow up