kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Organizuojamas renginys „Jaunimas regionuose: iniciatyvų ir veiklos skatinimas“

2014 m. gegužės 13 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bendradarbiaudamas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija organizuoja Jaunimo politikos įgyvendinimo ir informacijos sklaidos klausimais renginį „Jaunimas regionuose: iniciatyvų ir veiklos skatinimas“.


Renginyje dalyvaus specialistai iš skirtingų institucijų, kurių veikla apima daugelį JP sričių (jaunimo darbo centrai, policija, visuomenės sveikatos specialistai, jaunimo darbuotojai, JNVO, verslas ir kiti). Renginiu norima atkreipti dėmesį į tai, kad nevertėtų galvoti vien tik apie problemas, kurias reikia išspręsti, bet dar kartą įsitikinti, kad Lietuvos jaunimas yra iniciatyvus, turi idėjų ir kas geriau galėtų papasakoti apie savo veiklą jei ne pats jaunimas.

Renginio metu yra numatyta idėjų mugė – jaunimo iniciatyvų regionuose gerųjų pavyzdžių pristatymas. Turėsime galimybe ne tik pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais, bet ir pasisemti idėjų, vietoje iš karto susitarti su specialistais dėl bendros veiklos jaunimo labui.

Kas galėtų būti geras jaunimo iniciatyvos pavyzdys (per pastaruosius 3 metus)?

- Jaunimas naudingas bendruomenei (ne tik sau, bet ir kitiems).

- Jaunimo iniciatyva skatinamas bendruomenės narių užimtumas (ne vieni, bet su visais).

- Jaunimo iniciatyva gražinama gyvenamoji aplinka.

- Kai jaunimo iniciatyvos padeda plėtoti savivaldybės viziją, populiarinti savąjį kraštą.

- Kai vienkartinė iniciatyva nesibaigia ir yra tęsiama kitų žmonių ar kitoje vietovėje.

- Kai aplinkiniai mato pilietiškų ir atsakingų jaunuolių pavyzdį, kai bendruomenė gali pasimokyti iš jaunimo iniciatyvos.

- Ir dar daug kitų būdų ir formų, kuomet jaunimas rajone yra matomas ir jų pavyzdys įkvepiantis.

Iki š. m. balandžio 18 d. priimami pasiūlymai apie įdomiausias jaunimo iniciatyvas/veiklas/projektus, kurie, Jūsų nuomone, galėtų būti sėkmingai įgyvendinami kitose savivaldybėse.

Padėkime paskleisti pozityvią žinią apie jaunimą!

Prašome pretendentų duomenis užpildyti čia: http://goo.gl/pVsOHR

Visų dalyvaujančių prašysime vizualiai pateikti informaciją renginio metu (stendai, video, nuotraukos, lankstinukai ir kt.), o keletui įdomiausių bus pasiūlyta pasidalinti įkvepiančia patirtimi su visais konferencijos dalyviais.


 Shadow up