kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame Vilniaus rajono gyventojus pasiskiepyti nuo COVID-19!

Kviečiame gyventojus aktyviai registruotis ir skiepytis nuo COVID-19 ligos pirmąja, antrąja arba trečiąja doze. Svarbu suprasti, kad geriausia šiuo metu turima apsauga nuo koronaviruso infekcijos ir jos atmainų – vakcinacija. Lietuvoje ir pasaulyje sparčiai plintant naujajai COVID-19 atmainai, itin svarbu pasiskiepyti ir sustiprinančiąja vakcinos doze.


Kas gali vakcinuotis?

Primename, kad šiuo metu jau skiepijami 5 metų ir vyresni asmenys. Sustiprinančiąja vakcinos doze gali skiepytis visi suaugusieji, kuriems nuo pilnos vakcinacijos praėjo daugiau nei 3 mėnesiai.


Kur galima vakcinuotis?

Nuosekliai vykdant vakcinacijos vietų plėtrą, nuo sausio 17 dienos operacijų vadovo sprendimu visos viešosios ir privačios gydymo įstaigos, teikiančios šeimos medicinos paslaugas, įpareigojamos užtikrinti gyventojų skiepijimą COVID-19 vakcina.

Vilniaus rajono gyventojai kviečiami skiepytis:

VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje (Laisvės pr. 79, Vilnius).  Vakcinacijos centras visomis darbo dienomis, išskyrus ketvirtadieniais, aptarnauja tik iš anksto užregistruotus pacientus.

Registruotis pirmajai, antrajai arba sustiprinančiajai vakcinos dozei galima įprastu būdu: internetu www.koronastop.lt, www.1808.lt, Karštosios linijos trumpuoju telefono numeriu 1808 arba poliklinikos skambučio centro tel. (8 5) 247 0027.

Ketvirtadieniais skiepijimas vyksta be išankstinės registracijos.


Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r.) darbo dienomis. Skiepijama „Comirnaty“ (gam. „BioNTech ir Pfizer“) vakcina.

Registruotis pirmajai, antrajai arba sustiprinančiajai vakcinos dozei galima:

Paskambinus į Nemenčinės poliklinikos registratūrą tel.: (8 5) 237 1365, (8 5) 237 1562.

Internetu  www.koronastop.ltwww.1808.lt.

Karštosios linijos trumpuoju telefonu 1808.

Vilniaus rajone ambulatorijose ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetuose jų darbo metu.

Norintys pasiskiepyti prašomi kreiptis į atitinkamą ambulatoriją ar bendrosios praktikos gydytojų kabinetą ir suderinti laiką vakcinai. Ambulatorijų ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetų adresai ir darbo valandos skelbiami: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos/, /go.php/BPG-kabinetai-2773.

Kokias vakcinas galiu rinktis?

5–11 metų amžiaus vaikai skiepijami mažesnio tūrio „Comirnaty“ (gam. „BioNTech ir Pfizer“) vakcina dviem dozėmis, 21 d. skirtumu. Vaikai nuo 12 metų amžiaus gali pasiskiepyti „Comirnaty“ (gam. „BioNTech ir Pfizer“, skiepijama dviem dozėmis, 21 d. skirtumu) arba „Spikevax“  (gam. „Moderna“, skiepijama dviem dozėmis, 28 d. skirtumu).

Sustiprinančiąja doze skiepijama tik nuo 18 metų. Pasirinkti vakciną ir sustiprinančiajai dozei tinkamą laiką padės ši schema:

 

 

Atvykstantieji skiepytis turi su savimi turėti tapatybę įrodantį asmens dokumentą.

Plačiau apie vakcinavimą: https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcinaShadow up