kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lobių medžioklė Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinėse klasėse

Spalio mėnesį pradinukai pasitiko įdomiai ir žaismingai. Bendradarbiaujant su Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo pamokos buvo integruotos į edukacinius užsiėmimus „Lobių medžioklė“.


Veiklos prasidėjo gimnazijos kieme. Susibūrę į komandas mokiniai ieškojo užduočių, išdėliotų gimnazijos teritorijoje ir bendradarbiaudami jas sprendė. Dėliodami daržovių dėlionę, nagrinėdami plakatą su daržovėmis ir vaisiais, apžiūrėdama dėžutę su maisto produktais pradinukai žymėjo atsakymus, išvadas į užduočių lapus bei sužinojo, kokie produktai turi daugiausiai pridėtinio cukraus ir kurie yra naudingiausi dantukams.

Aptardami emocijų veidukus mokiniai atpažino įvairius jausmus. Daug smagumo vaikams sukėlė sporto šakų inscenizavimas. Užduotis įvertino sveikatos biuro specialistai ir pasidžiaugė, kad mokiniai aktyviai ir teisingai jas atliko.

Visi vaikai sėkmingai sudalyvavo „Lobių medžioklėje", todėl jiems buvo įteikti šaunūs prizai ir diplomai. Užsiėmimų-žaidimų metu mokiniai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir įgijo naujų žinių. 


 

Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės
Ana Kairienė ir Jolanta Pašutienė

Shadow up