kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skiepijimo COVID-19 vakcinomis naujienos

Vilniaus rajono centrinė poliklinika informuoja, kad nuo 2021 m. birželio 14 dienos pradedama 12 m. ir vyresnių gyventojų registracija skiepijimui Comirnaty (Pfizer-BioNTech) vakcina.


Tėvai arba globėjai internetu www.koronastop.lrv.lt arba telefonu 1808 gali registruoti vaikus skiepijimui. Į vakcinavimo centrą 12-15 metų vaiką turi atlydėti bent vienas iš tėvų (globėjų) ir toks atvykimas laikomas sutikimu. Atėjus skiepytis būtina pateikti vaiko gimimo liudijimą, taip pat dokumentus, įrodančius giminystės ryšį su vaiku ar santykį su globotiniu.

Taip pat, nuo birželio 14 d. sudaromos galimybės gyventojams internetu, Karštosios koronaviruso linijos 1808 ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų operatoriams ankstinti antrą Vaxzevria vakcinos dozę 4-12 savaičių intervale.

Antrai vakcinos dozei asmuo vis dar bus automatiškai registruojamas po 12 savaičių. Prieš registruojantis naujai skiepijimo datai būtina panaikinti buvusią registraciją. Ankstinti antro skiepo registraciją asmuo galės tik esant laisvų vietų paskelbtomis registracijos dienomis.

  

VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracija
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up