kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Bezdonių miestelyje jau veikia mobilus punktas. Kviečiame gyventojus BE REGISTRACIJOS išsitirti dėl COVID-19 ligos PGR metodu ir pasinaudoti galimybe pasiskiepyti „Janssen“ vakcina!

Siekiant sustabdyti galimą koronavirusinės infekcijos (COVID-19 ligos) P.1 atmainos plitimą Bezdonių miestelyje, šiandien ir rytoj nuo10 val. iki 18 val. prie Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos (Statybininkų g. 4, Bezdonys, Vilniaus r.) veiks mobilus koronaviruso patikros punktas. Kviečiame gyventojus BE REGISTRACIJOS išsitirti dėl COVID-19 ligos PGR metodu ir pasinaudoti galimybe pasiskiepyti „Janssen“ vakcina!


Mobilus punktas Bezdonių miestelyje veikia kaip prevencinė priemonė užkirsti kelią viruso atmainos plitimui, kuri priskiriama prie susirūpinimą keliančių mutacijų. Todėl priimtas sprendimas įsteigti mobilųjį punktą Bezdonyse šį penktadienį ir šeštadienį, kad žmonėms dėl tyrimo dėl COVID-19 ligos nereikėtų vykti į Vilnių.

Tad visi Bezdonių gyventojai, net ir nejaučiantys koronavirusinei infekcijai būdingų simptomų, raginami atvykti į penktadienį ir šeštadienį veiksiantį mobilųjį punktą bei išsitirti ir pasiskiepyti be iš ankstinės registracijos. Gyventojams taip pat sudaryta galimybė pasiskiepyti „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina, kurios užteks tik vienos dozės.

Atvykstant į mobilųjį būtina turėti asmens dokumentą ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Svarbu tai, kad, jei Jus nejaučiate COVID-19 ligai būdingų simptomų, nei iki profilaktinio testo atlikimo, nei iki atsakymo gavimo Jums izoliuotis nereikia.

Daugiau informacijos gali suteikti Bezdonių seniūno pavaduotoja l. e. seniūno pareigas Danuta Klimaševska tel. nr. 861285397 ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska tel. nr. 864611241.

Sužinoti daugiau apie „Janssen“ vakciną galite apsilankę https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina internetiniame puslapyje arba paskambinę nemokamos Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808.

Raginame Bezdonių miestelio gyventojus pasinaudoti galimybe išsitirti ir pasiskiepyti!


 

Shadow up