kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

ĮRODĖME, KAD GALIME

Vakar, birželio 2 d., esant nuostabiam vasariškam orui Vilniaus rajone Mostiškių kaime įvyko šilta ir linksma sporto – rekreacijos šventė „Hic rhodus, hic salta! – Įrodyk, kad gali!“. Renginio organizatoriai – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla ir Mostiškių pagrindinė mokykla įgyvendindamos vietos projektą „Aktyvaus laisvalaikio užsiėmimų, susijusių su sveikatingumu organizavimas Mostiškių kaime“, kuris yra finansuojamas iš ES ir LR valstybės lėšų, pasirūpino, kad šventės metu kiekvienas apsilankęs joje rastų sau užsiėmimą.


 

Šventėje sulaukėme garbingų svečių: LR Susisiekimo viceministras Vladislav Kondratovič, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Robert Komarovski ir Albert Narvoiš, Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund  Šot ir Vilniaus rajono tarybos narė Teresa Demeško.


Šventės metu vyko bėgimo varžybos ikimokyklinukams ir pradinukams, duatlono varžybos sportininkams ir  koncertas visiems susirinkusiems. Taip pat buvo paruošta staigmena vaikams -  nemokamas pripučiamas atrakcionas.

Begaliniam džiaugsmui ir teigiamoms emocijoms mažųjų akyse nebuvo pabaigos. Šią puikią atrakciją vaikams padovanojo Mostiškių verslininkai – Dorota Karnecka, Česlav Lavrinovič, Tadeuš Likša ir Vilniaus rajono tarybos narė Teresa Demeško.

Daugiausiai teigiamų emocijų  kilo stebint ikimokyklinukų bėgimo varžybas. Kartu su vaikais 200 metrų distanciją įveikė taip pat jų tėveliai.

Daugumai buvo tai pirmosios varžybos jų gyvenime. Jauniausiam sportininkui buvo vos trys metukai. Trijų metų Marta Komarovska ryžtingai įveikė distanciją ir kaip tikra sportininkė kirto finišo liniją.

Viena iš naujovių buvo Duatlono varžybos – sportininkai varžybų distanciją turėjo iveikti trimis etapais: bėgant, važiuojant dviračiu ir vėl bėgant.

Dalyviai šiose varžybose buvo paskirstyti net į penkias amžiaus grupes. Jauniausiems teko įveikti 5,5 km distanciją (1 km bėgimas, 5 km dviratis, 0,6 km bėgimas), o vyriausiems –10,5 km distanciją (1 km+8,5 km+1 km).

Po finišo dalyviai teigiamai komentavo šią įdomią, bet itin sunkią sporto šaką.

Visi sporto varžybų prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir daiktiniais prizais. Pirmos vietos nugalėtojai papildomai buvo apdovanoti taurėmis.

Prizus sportininkams įsteigė rėmėjai: AB Eurovia Lietuva, UAB Logotrans, Lenkijos Respublikos Ambasados Vilniuje prekybos ir investicijų rėmimo skyrius, Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo skyrius, UAB Olehiora, parduotuvės S-sportas, Maistas sportui.

Varžybų metų visus žiūrovus linksmino vietos ansamblis „Mościszczanka” ir svečiai iš Vilniaus –  grupė T&L (Tomaš Pečura ir Lukaš Kaminski). Virš dviejų valandų abu kolektyvai pasikeisdami atlikinėjo linksmas dainas, kurios puikiai papildė šventę.

Mokyklos mokiniai pradžiugino žiūrovus nuotaikingu šokiu.

Šventės metu buvo pateikta informacija apie saugaus eismo automobilių keliuose principus, taip pat išdalintos saugaus eismo priemonės, už kurias dėkojame LR susisiekimo viceministrui Vladislovui Kondratovič. Mažiausieji renginio pabaigoje sulaukė dar vienos staigmenos - gavo helio dujų balionų, kuriuos vaikams padovanojo UAB Certus Solutions.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, svečiams ir Mostiškių gyventojams, kurie noriai padėjo organizuoti ir pravesti šventę. Visų dalyvių vardų dėkojame šventės organizatoriams – Vilniaus rajono Mostiškių pagrindinei mokyklai ir Vilniaus rajono sporto mokyklai.

Daugiau šventės akimirkų: 

Shadow up