kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono stalo tenisininkai vasarą leido aktyviai

Vasara – tai vaikų poilsio metas ir įvairiausių atradimų kupinas laikas. Tam, kad atostogos būtų ne tik smagios, bet ir naudingos – Vilniaus rajono stalo tenisininkai iš Mickūnų vasarą praleido sporto stovyklose, kuriose tobulino savo sportinius sugebėjimus ir smagiai leido laiką.


Liepos 20-27 d. Agnieška Rackevič ir Sebastian Stefanovič dalyvavo stalo teniso stovykloje „Daugai 2020“ Dauguose. Iš viso stovykloje dalyvavo 51 jaunasis tenisininkas iš visos Lietuvos. Vaikus treniravo Lietuvos rinktinės treneris Arturas Orlovas ir kiti patyrę treneriai – Algirdas Majorovas ir Inga Kardauskaitė-Orlovienė. Vaikai mokėsi teniso subtilybių 2 kartus per dieną ir kiekvieną dieną atlikdavo papildomus fizinio lavinimo pratimus. Jaunieji sportininkai gyveno labai gražioje vietoje šalia ežero, kur vakarais galėdavo išsimaudyti, o taip pat visai šalia buvo stadionas, kur bėgiojo krosus, žaisdavo futbolą.

Rugpjūčio 17-22 dieną Diana Tabunova ir treneris Markas Vaitonis kartu su Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktine dalyvavo stovykloje Vilniuje, Tauro sporto mokykloje. Jaunuosius sportininkus treniravo Lietuvos rinktinės treneris Arturas Orlovas ir treneris iš Šalčininkų Viktoras Frizelis.

Vaikai treniravosi 2 kartus per dieną, turėjo daug fizinio pasiruošimo treniruočių bei galimybių žaisti prie stalo. Stovykloje Diana treniravosi su daug stipresniais stalo teniso žaidėjais, turėjo puikią galimybę tobulėti.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai jau pradėjo treniruotis ir ruoštis naujam sezonui.
Inf. ir nuotr. Markas Vaitonis
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris

Shadow up