kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ – edukaciniai užsiėmimai Pagirių meno mokykloje

2019 m. lapkričio 18-24 dienomis Pagirių meno mokykla atvėrė duris visiems suaugusiems, trokštantiems mokytis ir gilinti savo žinias muzikos bei dailės srityje. Kaip ir ankstesniais metais, Pagirių meno mokykla prisijungė prie Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuojamo projekto „Suaugusiųjų mokymosi savaitė 2019 – Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“.


Kelionė į mokymosi pasaulį prasidėjo „Dailės stotelėje“, kur visus meno mylėtojus susitikti kvietė dailės mokytojas Pavel Bota. Suaugusieji galėjo stebėti mažųjų dailininkų veiklą bei patys piešti ir pasijusti tikrais menininkais. „Orkestro stotelėje“ muzikuoti kvietė orkestro vadovas Valdas Stanaitis kartu su pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytojais ir mokiniais. Šios linksmos, nuotaikingos pamokos metu visi katu grojo trikampiais, mušamaisiais instrumentais, paruošė du kūrinius mokyklos Kalėdiniam koncertui. „Šeimos stotelėje“ buvo net 5 susitikimai, į kuriuos šeimyniniam muzikavimui kvietė fortepijono ir styginių instrumentų mokytojai.

Lapkričio 22 dieną Pagirių meno mokyklos pianistai kartu su tėveliais turėjo galimybę Bažnytinio paveldo muziejuje ne tik išgirsti ,,instrumentų karalių“ – vargonus, bet ir jais pagroti. Fortepijono mokytoja Birutė Navickienė savo mokinio mamytę ne tik supažindino su skambinimo fortepijonu ypatumais, bet ir padėjo žengti pirmus žingsnius svajonės link – išmokti skambinti fortepijonu. Jaukias šeimyninio muzikavimo pamokas organizavo smuiko mokytoja Alvytė Turčinskaitė, taip paskatindama mamytes prisiminti, ką išmoko muzikos mokykloje. Mokytoja Rasa Mockūnienė „Šeimos stotelės“ susitikimuose išmokino mamytes derinti kankles, o skudučiais linksmai pagrojo Polką.

Visos suaugusiųjų mokymosi savaitės stotelės suteikė kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties. Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!

Pagirių meno mokyklos inf.

Shadow up