kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame registruotis vakcinai nuo COVID-19!


 


 

Nuo gegužės 17 d. skiepui nuo COVID-19 registruokitės internetu arba vieningu Karštosios linijos skambučių centro numeriu – 1808 

Jau nuo šio pirmadienio, gegužės 17 d., bus paskelbta elektroninė registracija vakcinacijai nuo COVID-19 per bendrą registravimosi sistemą https://vakcina.myhybridlab.com. Taip pat nuo gegužės 17 d. pradės veikti vieningas skambučių centro numeris – Karštoji linija 1808, kuriuo paskambinus bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą bei pagelbėta registruojantis vakcinai, tuo atveju, jei nepavyktų užsiregistruoti patiems elektroniniu būdu.[end_header]

Kartu su bendra visai Lietuvai registracija vakcinacijai, nuo gegužės 17 d. į vakcinacijos procesą bus įtraukta nauja amžiaus grupė – 45–54 metų gyventojai. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai galės patys elektroniniu būdu vienoje nacionalinėje sistemoje, spustelėję nuorodą vakcina.myhybridlab.com ir pasirinkę patogų laiką, vietą ir norimą vakciną. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet ir užregistruoti kitą asmenį!

Registracijos patvirtinimą su nurodyta vakcinacijos data, tiksliu laiku, pasirinkta vakcina ir vieta gausite iškart po registracijos trumpąja SMS žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Vilniaus rajone nuo COVID-19 ligos norintys pasiskiepyti asmenys kol kas bus kviečiami skiepytis Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje (Laisvės pr. 79, Vilnius) ir Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r.). Vėliau bus galima skiepytis ir kai kuriose ambulatorijose.

Kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai. 

Atvykti skiepui kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki Jums paskirto laiko. Atvykstant vakcinuotis būtina turėti asmens tapatybės kortelę ir dėvėti veido kaukę.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas

Primename, kad iki gegužės 17 dienos Vilniaus rajone vykdoma 45 m. ir vyresnio amžiaus asmenų  registracija telefonu skiepijimui nuo COVID-19 ligos.  

Vakcinavimui prašome registruotis:

VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje (Laisvės pr. 79, Vilnius) darbo dienomis nuo 11.00 iki 17.00 val. telefonu 8 611 51669 arba 8 613 98172.

– Ambulatorijose. Ambulatorijų kontaktus rasite čia.

Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r.) darbo dienomis nuo 07.00 iki 17.00 val., telefonu: 8 600 38 885 arba (8 5) 237 1365.

2021-05-13


 

Senjorus pasiskiepyti nuo COVID-19 kvies automatiniai skambučiai

Vilniaus rajono savivaldybė ragindama ir kviesdama pažeidžiamiausią visuomenės grupę – senjorus skiepytis, pasinaudojo telekomunikacijos bendrovės „Telia“ siūloma pagalba – jau netrukus 65 m. ir vyresnio amžiaus Vilniaus rajono gyventojai sulauks automatinio skambučio su priminimu apie jiems priklausantį skiepą nuo COVID-19 ligos.

Automatinis skambutis su įrašytu moters balsu, sugeneruotas trimis kalbomis – lietuvių, lenkų ir rusų, kvies atsakyti, ar jau esate pasiskiepę nuo COVID-19 ir koks Jūsų požiūris į vakciną.

Kaip viskas veiks?

„Telia“ telekomunikacijų bendrovė tiesiogiai paskambins 65 metų amžiaus ir vyresniems Vilniaus rajono gyventojams ir informuos apie galimybę pasiskiepyti pasirinkta vakcina.

Iš pradžių gyventojų bus prašoma pasirinkti kalbą. Pranešimai bus skaitomi lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis, tad kantriai išklausykite visą pranešimą iki galo. Pasirinkus atitinkamą kalbą bus perskaitytas pranešimas ir jei Jūsų pasirinktas atsakymas bus teigiamas ir nuspręsite pasiskiepyti – artimiausiomis dienomis paskambins už vakcinavimą Vilniaus rajone atsakingi asmenys ir suderins skiepijimo datą. Papildomo skambučio sulauksite ir tuo atveju, jei nesate apsisprendę dėl skiepo ar Jums kiltų papildomų klausimų.

Neatsiliepus į skambutį, skambutis bus pakartojamas kelis kartus, kas pusvalandį. Telekomunikacijų bendrovėms senjorų telefonų numerius tik šiam tikslui pateiks poliklinikos. Skambučių priėmimas Jums nieko nekainuos.

Skiepai – tai galimybė saugiai gyventi. Pasiskiepykime bei apsaugokite save ir kitus! 

 


 

 


 

 

 

 


 


 


 

 


 

 


 

 


  

 


 

Vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta prioritetinių grupių eiliškumo tvarka, nuo vasario 18 d. Vilniaus rajone pradėta senjorų vakcinacija nuo Covid-19 ligos. Kaip ir numatyta, skiepyti pradėta nuo pačių vyriausiųjų Vilniaus rajono gyventojų (80 m. ir vyresni), vėliau bus skiepijami 75-79 m. amžiaus, po jų 70-74 m. ir paskutiniai senjorų skiepijimo eilėje liks 65-69 m. gyventojai.

Jei bus gautas pakankamas vakcinos kiekis, vyresnių kaip 65 metų amžiaus asmenų vakcinavimas numatomas baigti per 3-4 savaites.

Užbaigus vyresnių kaip 65 metų amžiaus asmenų vakcinaciją, skiepytis bus kviečiami lėtinėmis ligomis su komplikacijomis sergantys Vilniaus rajono gyventojai. Juos skiepytis taip pat kvies šeimos gydytojo komanda.

Balandžio mėnesį numatoma pradėti vakcinuoti persirgusius Covid-19 liga (koronaviruso infekcija) asmenis. Covid-19 liga persirgę asmenys skiepijami praėjus trims mėnesiams nuo ligos (koronaviruso infekcijos) nustatymo dienos, o asmenys, kurie turi antikūnų, bus skiepijami praėjus 60 dienų nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.


Vilniaus rajono seniorų skiepijimo nuo Covid-19 ligos tvarka:

- Senjorus skiepijimuisi registruoja rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų šeimos gydytojo komandos nariai, kurie skambina prioritetinių grupių pacientams ir juos registruoja bei kviečia nustatytu laiku atvykti skiepytis.

Atkreipiame dėmesį, kad gydymo įstaigų darbuotojai neprašys savo pacientų pateikti elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos asmeninės informacijos. Jei susidurtumėte su tokiu prašymu, jokiais būdais neatskleiskite šios informacijos, nes tai gali būti telefoniniai sukčiai.

- Iki šiol nesulaukus skambučio iš savo šeimos gydytojo, siūlytume su šeimos gydytoju susisiekti patiems ir informuoti dėl noro registruotis siepui, galimai pasikeitė Jūsų kontaktiniai duomenys ir gydymo įstaiga jų neturi.

- Jei pacientas neturi galimybės atvykti į skiepijimo vietą, apie savo padėtį būtina pranešti šeimos gydytojui, kuris organizuos asmens skiepijimą namuose.

Vakcinacija yra savanoriška, o tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga – nemokama.

 

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika: tel. (8 5) 247 0027, darbo dienomis nuo 7.00 iki 19.00 val.

Ambulatorijų ir BPG kabinetų kontaktus rasite čia: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos ir https://www.vrcp.lt/bpg-kabinetai.

Nemenčinės poliklinika: tel. +370 600 38 885.


Grįžti
Shadow up