kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonui atstovavęs Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinys Ernestas Cikanavičius – geriausias Lietuvos mokinių Technologijų olimpiadoje

Balandžio 11-12 dienomis Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko Lietuvos mokinių Technologijų olimpiados nacionalinis etapas. Vilniaus rajonui atstovavęs Nemenčinės Gedimino gimnazijos II b G klasės mokinys Ernestas Cikanavičius buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje! „Mačiau, kad gali“, - taip savo kuklų, bet labai darbštų ir gabų mokinį įvertino olimpiadai ruošęs technologijų mokytojas Kęstutis Vaišvila.


 

2013 metų olimpiados tema „Pažvelk į pasaulį kitaip“ kvietė kurti, atskleisti savitą, novatorišką ir ekologišką požiūrį į pasaulį. Mokinių atsivežti namų darbai buvo eksponuojami salėje, juos atidžiai apžiūrėjo ir vertino olimpiados komisija. Dalyviams reikėjo atlikti kūrybinę užduotį – per 4 valandas sukurti gaminio projektą pagal olimpiados temą, pagaminti gaminį naudojant pateiktas medžiagas ir įrankius, pristatyti kūrinį komisijai.

Gavęs užduotį, Ernestas Cikanavičius nutarė padaryti paukštuką – dėlionę ir savo įrankių dėžėje suradęs tinkamus įrankius kruopščiai dirbo. Komisija stebėjo kūrybinį procesą, atkreipė dėmesį, kaip dalyviai išmano technologijas, kaip moka dirbti su įrankiais.

Kol moksleiviai dirbo, triūsė, prakaitavo,  olimpiados organizatoriai neleido atsikvėpti ir mokytojams – pasiskirstę grupėmis, jie kūrė galvos apdangalus bei įpakavimo dėžutes. Reiktų paminėti, kad kūrybiškos ir įdomios veiklos leido susipažinti, susidraugauti ir mokiniams, ir mokytojams.

Lieka palinkėti, kad puikus olimpiados kvietimas „Pažvelk į pasaulį kitaip“ nuolat dovanotų kūrybinių minčių tiek nugalėtojams, tiek dalyviams, tiek jų mokytojams.

Jurga Stankevičienė

Nemenčinės Gedimino gimnazijos

lietuvių kalbos mokytoja

Shadow up