kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono biatlonininkai pagerbti Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete

Balandžio 11 d. Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto (LTOK) būstinėje buvo pagerbti šių metų Rumunijos mieste Brašove vykusio XI – ojo Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyviai. Pagerbtų sportininkų tarpe buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Adam Mikelevič ir Šarūnas Jukna bei Lietuvos biatlono jaunimo rinktinės treneris Marijan Kačanovski.


Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto atstovai susirinko su prezidente Daina Gudzinavičiūte priešaky, delegacijos Brašove vadove olimpine čempione Vida Venciene, Lietuvos olimpinio sporto centro direktoriumi Linu Tubeliu, Lietuvos biatlono, slidinėjimo, dailiojo čiuožimo federacijų prezidentais, Vilniaus, Vilniaus rajono, Anykščių, Utenos, Ignalinos ir Visagino sporto mokyklų ir centrų vadovais bei gausiu būriu spaudos atstovų. Renginio pradžioje LTOK prezidentė Daina Gudzinavičiūtė pasidalino įspūdžiais iš Brašovo, kuriuos patyrė stebėdama slidinėjimo, kalnų slidinėjimo, dailiojo čiuožimo bei biatlono varžybas XI – ojo Europos jaunimo olimpinio festivalio metu. Prezidentė atkreipė dėmesį, kad sportininkai varžėsi negailėdami savęs ir pasirodė pagal savo galimybes. D. Gudzinavičiūtė pasveikino biatlono varžybose sidabro medalį iškovojusią Gabrielę Leščinskaitę bei įteikė jai 2 tūkstančių litų premiją, Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) organizatorių padėkos raštą  ir LTOK atminimo statulėlę. Diplomais bei atminimo statulėlėmis taip pat buvo apdovanoti nemenčiniečiai biatlonininkai Adam Mikelevič ir Šarūnas Jukna bei treneris, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski. Tarp apdovanotojų buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla.

 

Sportininkų vardu Gabrielė Leščinskaitė padėkojo LTOK už galimybę dalyvauti Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Treneris Marijan Kačanovski savo pasisakyme dar kartą pasveikino Gabrielę Leščinskaitę, padėkojo LTOK ir Lietuvos biatlono federacijai už finansinę paramą ruošiant jaunuosius sportininkus ir išreiškė viltį, kad Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ateityje dar labiau rems žiemos sporto šakas.

Kalbėję slidinėjimo, biatlono ir dailiojo čiuožimo federacijų vadovai džiaugėsi laimėtu sidabro medaliu ir žiemos sporto šakų pasiekimais, bet kartu viliesi, kad LTOK ateityje finansiškai dar labiau rems sportininkų pasiruošimą Europos jaunimo olimpiniam festivaliui.

Vilniaus rajono savivaldybės

sporto mokyklos direktorius

Marijan Kačanovski

Shadow up