kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokinių pavėžėjimui – dar 2 geltonieji mokykliniai autobusiukai

Šiandien, rugpjūčio 30 d., 11 val. Vilniaus Katedros aikštėje įvyko iškilmingas mokyklinių „geltonųjų autobusiukų“ perdavimas švietimo įstaigoms. Šį kartą Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojami naujieji autobusiukai keliauja į dvi Vilniaus rajono mokyklas – Avižienių ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijas.


Naujutėlaičiai M2 klasės „Iveco Daily 50C15 autobusai papildys šiuo metu Vilniaus rajono švietimo įstaigų mokinių pavėžėjimui turimų transporto priemonių parką. Rajono mokyklos iš viso turės 46 mokyklinius autobusus, iš jų: 21 geltonąjį ir 23 kitus mokyklinius autobusus (19 iš jų įsigyta Savivaldybės lėšomis, 6 – Lenkijos valstybės lėšomis, iš paramos lėšų bei kitų šaltinių.

Visi naujieji mokykliniai autobusai turi 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti, autobusuose įrengti Europos Sąjungos standartus atitinkantys užvedimą blokuojantys alkotesteriai.

Remiantis Švietimo valdymo informacinėje sistemoje pateiktais duomenimis, Vilniaus rajono savivaldybė pirmauja tarp visų Lietuvos rajoninių savivaldybių, kaip daugiausiai mokyklinių autobusų turinti savivaldybė. Kiekviena Vilniaus rajono savivaldybės gimnazija turi bent po vieną autobusiuką mokinių pavėžėjimui, kas sudaro dar geresnes sąlygas mokiniams ne tik važiuoti į mokyklas, bet ir vykti į įvairias olimpiadas, konkursus, festivalius, varžybas bei kitus renginius, kurie ypač skatina mokinių geresnių mokymosi rezultatų siekimą. Nauji mokykliniai autobusai ne tik padeda pagerinti mokinių vežiojimo sąlygas, bet ir užtikrina mokinių saugumą vykstant į mokyklą ir atgal.


Shadow up