kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Patvirtintas Vilniaus pasienio rinktinės ir Vilniaus rajono savivaldybės bendradarbiavimo priemonių planas

Praėjusių metų kovo 20-ąją tarp Vilniaus pasienio rinktinės vado Virgilijaus Raugalės ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Pagal šią sutartį, šalys susitarė gerinti asociacijos (savivaldybių) gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse. Vilniaus rajono savivaldybės merė ir Vilniaus pasienio rinktinės vadas pasirašydami bendradarbiavimo sutartį, patvirtino prevencinių priemonių planą.


Sėkmingai įvykdžius 2018 metų plane numatytas priemones, abiejų šalių susitarimu, bendradarbiavimą nuspręsta tęsti ir šiais metais. Vilniaus pasienio rinktinės atstovai iš anksto su Vilniaus rajono savivaldybės atsakingais asmenimis suderino bendradarbiavimo priemonių planą ir aptarė konkrečias 2019-ais metais numatomas įgyvendinti priemones, padėsiančias stiprinti asmenų įtraukimo į nusikalstamas veikas prevenciją, užtikrinant gyventojų saugumą ir prisidedant prie jų užimtumo. Minėto plano priemonės taip pat parengtos siekiant skatinti pasitikėjimą pasienio tarnyba bei suteikiant informaciją apie galimybę įgyti pasieniečio profesiją.

Vilniaus pasienio rinktinės vadui Virgilijui Raugalei ir Vilniaus rajono savivaldybės direktorei patvirtinus (pasirašius) planą, Vilniaus rajono savivaldybėje apsilankė rinktinės bendruomenės pareigūnė J. Kondratovič. Susitikimo metu abiejų institucijų atstovai džiaugėsi dėl sėkmingo bendradarbiavimo, aptarė artėjančius šių metų renginius, kurių metu abi institucijos tarėsi bendradarbiauti. Ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į Vilniaus rajone esančias mokyklas, kuriose planuojama šiais metais lankytis populiarinant pasieniečio profesiją ir pristatant VSAT funkcijas.

Tikimasi, kad institucijų bendradarbiavimas, padidins socialinį atvirumą ir aktyvumą, užtikrins saugią ir ramią aplinką.


Dovilė Sabaliauskienė

Shadow up