kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželyje šiltnamio atidarymas

Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželis dalyvauja Žemės ūkio rūmų, drauge su Lietuvos savivaldybių asociacija inicijuotame projekte „Auginu Lietuvai!“, skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti.


Darželis buvo atrinktas organizuojant fotonuotraukų konkursą – „Auginu Lietuvai!“. Nugalėtojų išaiškinimui buvo pasitelkta Žemės ūkio rūmų Facebook paskyra www.facebook.com/zemesukiorumai/, nugalėtojams – pagal daugiausiai simpatijų (patiktukų) sulaukusių nuotraukų skaičių, buvo padovanotas ir sumontuotas šiltnamis.

Gražų penktadienio rytmetį į oficialų šiltnamio atidarymą  atvyko  Lietuvos žemės ūkio rūmų Kaimo plėtros ir informavimo skyriaus vedėja Sonata Kisielienė, vyriausioji specialistė Simona Švoilaitė ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Jaroslav Suboč. Rajono atstovas pasidžiaugė projekto iniciatyvomis, kalbėjo apie tai, kad Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželyje sukurta nauja edukacinė aplinka, kur vaikai gali patirti, sužinoti, išmokti  daug naujo ir netikėto. Jam pritarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Lukšienė, kad gamtos pažinimo kampelyje, t.y. – šiltnamyje, yra ugdomos visos ikimokyklinio amžiaus vaikų kompetencijos – socialinė, sveikatos, kalbos, pažinimo, meninė.  Šiltnamyje sparčiai bręsta pomidorai, o jame užaugusių agurkų skonį vaikučiai jau išbandė.

Šiltnamį darželiui padovanojo Koncerno „Achemos grupė“ narė UAB „Gaschema“.

Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželio
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Janina Lukšienė

Shadow up