kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės jungtinės lauko taktikos pratybos „Perkūno griausmas 2018“

Informuojame, kad 2018 m. birželio 1-15 dienomis Vilniaus rajono Glitiškių kaime ir teritorijose šalia jo vyks jungtinės lauko taktikos pratybos „Perkūno griausmas 2018“.


Pratybose dalyvaus Lietuvos kariuomenės vienetai, NATO sąjungininkų kariai, Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldos institucijos, Lietuvos šaulių sąjungos padaliniai ir kiti pratybų dalyviai. Tai didžiausios 2018 m. Lietuvos kariuomenės organizuojamos pratybos.

Pagrindinis pratybų „Perkūno griausmas 2018“ tikslas yra treniruoti LR ginkluotąsias pajėgas vykdyti valstybės ginkluotas gynybos koncepcijoje nustatytas plataus spektro operacijas. Visų pratybų metu bus naudojama karinė technika, ginklai, pirotechnika ir kitos specialiosios priemonės, todėl bus girdimi šūviai, sprogimai, technikos keliamas triukšmas. Pratybos vyks tiek šviesiuoju, tiek ir tamsiuoju paros metu.

Taip pat informuojame, kad gegužės mėn. pabaigoje - birželio mėn. Lietuvoje organizuojamos ir kitos nacionalinės regioninės amerikiečių ir NATO pratybos:

  • Kardo kirtis – Birželio 3-15 d.
  • Baltijos operacija 2018 – Birželio 4–15 d.

Shadow up