kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pradės veikti nauja Vilniaus rajono savivaldybės interneto svetainė

Skubame pranešti džiugią žinią – jau nuo kovo 24 d. startuos nauja Vilniaus rajono savivaldybės administracijos internetinė svetainė www.vrsa.lt, kuri atitiks visus šiuolaikinius informacinių technologijų reikalavimus, bus moderni, greitai veikianti ir patogi naudoti.


Šiuo metu naudojama svetainė buvo įsigyta dar 2010 metais ir per tą laiką labai paseno technologiškai, nebeatitinka valstybinių institucijų svetainėms keliamų saugumo, funkcionalumo reikalavimų, grafinis ir vizualinis svetainės rūbas taip pat atsilieka nuo šiuolaikinių standartų.

Atsižvelgiant į tai, kad dabartinė svetainė dėl perkrautų serverių ir pasenusių technologijų nebegali funkcionuoti visu pajėgumu, buvo nuspręsta naują svetainę paleisti anksčiau laiko. Todėl informuojame, kad nauja interneto svetainė dar bus tvarkoma, čia bus nuolat pildoma ir atnaujinama informacija. Atsiprašome už galimus nesklandumus. Jei pastebėsite netikslumus, apie tai galėsite pranešti iš bet kurios svetainės skilties.

Funkcionali ir šiuolaikiška svetainė

Naujoji svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad naršyti ir pasiekti aktualią informaciją nuo šiol bus dar patogiau ir paprasčiau, naudojantis ir mobiliuoju telefonu ar planšete.

Gyventojų patogumui, netrukus bus įdiegta išankstinės registracijos sistema, kurios dėka bus galima patogiai, pasirinkus laiką užsiregistruoti į priėmimą. Be to, bus galimybė patogiai susirasti atsakymus į aktualius ir svarbius klausimus.

Kardinaliai pasikeitusi svetainės išvaizda

Modernus naujos svetainės dizainas atspindi mūsų rajono vizualinį identitetą. Naudojama spalvų paletė, vizualiniai elementai ir stiliaus komponentai pagyvins savivaldybės svetainę bei pabrėš išskirtinumą ir atpažinimą. Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus rajono logotipas yra dinaminis ir pagal poreikį galima rinktis iš 3, 4 arba daugiau elementų verbos versijų, naujoje svetainėje nuspręsta naudoti logotipą iš 4 elementų, kuris puikiai įsikomponuoja į naujos svetainės dizainą, paryškina ir atspindi dar labiau spalvotą, išskirtinę ir didesnę Vilniaus krašto verbą.

Pradėjus veikti naujajai svetainei, lankytojų patogumui kurį laiką veiks ir ankstesnė Vilniaus rajono savivaldybės interneto svetainė adresu https://sena.vrsa.lt.

Kviečiame apsilankyti ir išmėginti naująją Vilniaus rajono savivaldybės interneto svetainę!

Shadow up