kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Meilės dainų ir romansų popietė Rudaminoje

Spalio 23 dieną Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko renginys „Nebegrįšiu laukų takeliu...“. Meilės dainų ir romansų popietė tapo jau tradicija. Šiemet šis renginys buvo organizuojamas jau ketvirtą kartą.


Romansų mylėtojai susirinko po metų pertraukos dėl koronaviruso pandemijos. Šeštadienį vykusiame susitikime dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono, kurie pristatė įvairiomis temomis sukurtus romansus.

Su savo menine programa scenoje pasirodė svečiai iš Vilniaus – Pašilaičių bendruomenės kapela „Žirginėliai“. Kolektyvo vadovas – Valentinas Miškeliūnas. Kolektyvo repertuarą sudaro dainos, turinčios prasmingus žodžius. Jos paliečia ne tik klausytojo, bet ir atlikėjo širdį, yra melodingos. Kolektyvas nesistengia sužavėti publikos. Jis tiesiog dainuoja, nes, anot grupės narių, smagu būti su žmonėmis, kurie gyvena muzika. Kolektyvas dalijasi džiaugsmu su kitais, nes žino, kad bendras džiaugsmas tik auga.

Taip pat į romansų popietę Rudaminoje atvyko tokie Vilniaus kolektyvai kaip: Šeškinės bočių vokalinis ansamblis „Dar širdyje ne sutema“, vadovaujamas Genės Radušienės ir Reginos Lajauskienės, Naujininkų bočių „Tautinės raiškos sambūris“, kuriam vadovauja Leonas Pamerneckis.

Pirmą kartą šiame renginyje dalyvavo šokių kolektyvas. Į Rudaminą iš Vilniaus atvyko senovinių šokių kolektyvas „Rudens žiedai“, veikiantis klube „Bičiuliai“. Grupės choreografas – Vladimir Organov, o klubo pirmininkė – Valentina Račkauskienė. Grupė supažindino publiką su kai kuriais senaisiais šokiais, kurie yra tik maža dalelė didžiulio kolektyvo repertuaro.

Renginio šeimininkams atstovavo vokalinis ansamblis „Gija“, veikiantis Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, vadovaujamas Leono Pamerneckio. Grupė atliko nuostabiai gražias dainas iš savo repertuaro.

Susitikimas su romansu praėjo malonioje atmosferoje. Visi buvo geros nuotaikos. Dalyviai galėjo ne tik siūbuoti pagal muziką, bet ir dainuoti kartu su ansambliais. Šią popietę netrūko ne tik muzikos, dainų ir šokių, bet ir pokalbių bei juoko.

Meilės dainų ir romansų popietę organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras. Finansinę paramą skyrė Vilniaus rajono savivaldybė.                                        

 

 

 

 Andžej Aškelovič

Shadow up