kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras atnaujina veiklą

Švelnėjant karantino sąlygoms, pamažu savo veiklą atnaujina Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (NDKC) ir jo skyriai. Karantino metu užsiėmimai ir repeticijos vyko nuotoliniu būdu, o nuo šiandien dauguma skyrių pagaliau ir vėl atveria duris lankytojams – veikia NDKC sporto salė, palaipsniui prasideda repeticijos šokėjams.Švelnėjant karantino sąlygoms, pamažu savo veiklą atnaujina Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (NDKC) ir jo skyriai. Karantino metu užsiėmimai ir repeticijos vyko nuotoliniu būdu, o nuo šiandien dauguma skyrių pagaliau ir vėl atveria duris lankytojams – veikia NDKC sporto salė, palaipsniui prasideda repeticijos šokėjams.


Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, tikimės, kad jau visai netrukus galės būti organizuojami koncertai ir pristatomas naujas repertuaras.

Bet kol tęsiasi karantinas, dienos praskardinimui, Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras kviečia aplankyti virtualią Dailės studijos komiksų parodą: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2679060318994958&type=3.

Shadow up