kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikai puikiai leido laiką stovykloje Rudaminoje

Vasara pamažu eina į pabaigą. Nerūpestingos atostogos baigiasi. Netrukus vaikai grįš prie savo mokyklinių suolų, o kažkas pirmą kartą eis į mokyklą. Visi grįš į mokyklą kupini įspūdžių, ypač tie, kurie dalyvavo įvairiose vasaros stovyklose. Šiemet nepaprastai įdomią stovyklą organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras.


Dar viena vasaros stovyklos vaikams Rudaminoje savaitė (rugpjūčio 17-20 d.) prabėgo vadovaujantis dviem šūkiais: „Muzikos pasaulyje“ ir „Faunos pasaulis“. Organizatoriai paruošė turtingą ir įdomią programą. Vaikų taip pat laukė staigmena. Reikėtų paminėti, kad stovykloje yra sudarytos keturios grupės. Vaikai susitinka kartą per savaitę ir naudingai bei linksmai praleidžia visą dieną kartu su bendraamžiais.

„Muzikos pasaulio“ tema panardino stovyklos dalyvius į neįprastai turtingą ir gražų melodijų pasaulį. Organizatoriai supažindino vaikus su įvairiais muzikos instrumentais ir įvairių stilių muzika. Po to vyko žaidimas su instrumentais. Kiekvienas stovyklos dalyvis turėjo pristatyti po vieną muzikos instrumentą. Vaikai, suskirstyti į mažesnes grupes, paruošė muzikinius kūrinius, kuriuos vėliau atliko Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro scenoje. Tokiu būdu jaunieji stovyklautojai galėjo pasijusti tikrais artistais. Staigmena vaikams buvo susitikimas su talentingu vokalistu, TV laidos „X faktorius“ finalininku Norbertu Latkovskiu, kuris atliko keletą dainų skirtingais muzikos stiliais.

Tema „Faunos pasaulis“ pakvietė stovyklautojus susitikti su gyvūnais. Vaikai susipažino su Afrikoje gyvenančiais gyvūnais, su jūros ir miško gyventojais. Po trumpo susipažinimo su įvairiais gyvūnais žinių įtvirtinimui stovyklos dalyviai sprendė viktoriną ir kryžiažodžius. Vėliau vaikai žiūrėjo animacinį filmą „Madagaskaras“, kuris pasakoja apie nepaprastus zoologijos sodo gyvūnų nuotykius. Pasibaigus filmui, vaikai jį aptarė. Stovyklautojai turėjo apibūdinti gyvūnus – šio filmo herojus.

Ši vaikų vasaros stovyklos savaitė Rudaminoje prabėgo labai greitai, bet linksmai. Vaikai įgijo naujų žinių, puikiai praleido laiką bendraudami su savo bendraamžiais. Stovyklos organizatoriai yra įsitikinę, kad vaikai turės apie ką papasakoti mokykloje, o tai paskatins ir kitus vaikus dalyvauti kitose vasaros stovyklose.

 Inf. Andžej Aškelovič
Nuotr. organizatorių

Shadow up