kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dainyno „Dainos iš močiutės skrynios“ pristatymas

Kviečiame rugpjūčio 22 d. (šeštadienį) į dainyno ir kompaktinės plokštelės „Dainos iš močiutės skrynios“ pristatymą bei dainyno iliustracijų parodą, kuri vyks Vladislavo Sirokomlės muziejuje (Sirokomlės g. 5, Bareikiškių k.). Renginio pradžia 11.30 val.


Jūsų laukia šilti pokalbiai prie žolelių arbatos skambant folklorinei muzikai, o gamtos apsuptyje galėsite mėgautis dainyno iliustracijų paroda.

2019 m. Vladislavo Sirokomlės muziejuje įvyko pirmoji renginio dalis – iliustracijų dainynui piešimas. Renginio dalyviams buvo pristatytos senos, Vilniaus krašte įrašytos liaudies dainos. Jų besiklausant dalyviai savo pojūčius turėjo perkelti ant molberto. Dainos buvo sudėtos į dainyną, o atrinkti renginio „Dainos iš močiutės skrynios“ dalyvių piešiniai buvo panaudoti dainyno iliustravimui. Atrinktos iliustracijos taip pat pateko į tapybos darbų parodą, vyksiančią dainyno pristatymo metu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iki susitikimo Vladislavo Sirokomlės muziejuje!

Renginio organizatoriai:

Šis renginys yra vienas iš bendradarbiavimo per sieną projekto „Atraskime regionų šaknis iš naujo“ veiklų. Projektas „Atraskime regionų šaknis iš naujo“ Nr. ENI-LLB-1-108 įgyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos prioritetą „Vietos kultūros skatinimas ir istorinio paveldo išsaugojimas“.

Projekto partneriai: Žiemgalos planavimo regionas (pagrindinis paramos gavėjas, LV), Polocko vykdomojo komiteto, Švietimo, sporto ir turizmo skyrius (BY), Vilniaus rajono savivaldybės administracija (LT), Neretos savivaldybė (LV), Jekabpilio miesto savivaldybė (LV), Rokiškio krašto muziejus (LT). www.eni-cbc.eu/llb

Shadow up