kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sotūs ne vien duona...

Pasitinkant Adventą Nemenčinės Gedimino gimnazija lapkričio 28 dieną tėvelius, mokinius, mokytojus bei gimnazijos draugus pakvietė į tradicinį bendruomenės renginį „Draugų diena“. Girliandomis pasipuošusi gimnazija kvietė dalintis gerumu.


Bibliotekoje vyko skaitymo vakaras „Mūs duonelė kasdienė“. Susėdę aplink dailiai padengtą stalą 5-11 klasių mokiniai skaitė literatūros kūrinius apie duoną, minė vakaro šeimininkų septintokų surastas mįsles, dėliojo patarles, ragavo duonos gaminių. II aukšto pradinukų fojė ir koridoriuose kvapais viliojo „Sveikų pyragų mugė“. Mažiesiems sveikus gardėsius namuose iškepti padėjo tėveliai, o 5-12 klasių mokiniai - projekto „Valgyk protingai“ dalyviai - mokykloje kepė sveikus pyragus, pyragaičius, duonos gaminius. Jiems patarimais ir idėjomis padėjo technologijų mokytoja Daiva Kurpienė. Aktų salę papuošė I-II gimnazijos klasių mokinių darbų paroda „Duona“, - tai bendras dailės mokytojos Dovilės Blažytės-Vanagienės bei technologijų mokytojo Andriaus Pračkailos projektas. O „Šeimos šokių vakaro“ metu liaudies ratelius, linksmus patrepsėjimus ir magišką šokio galią priminė šokio mokytojai Julija Dombrovskaja ir Mindaugas Rudys.

„Draugų diena" ir vėl leido pajusti, kad esame sotūs ne vien duona. Dėkojame už bendrystę, prasmingai praleistą laiką, atvirumą ir norą mažais darbeliais prisidėti prie didelių projektų. „Pyragų vakaro" metu surinkta 750 eurų suma, mugės rekordininkai – 1b klasės mokiniai ir jų tėveliai, prikepę skanėstų už 112 eurų ir 75 centus! „Draugų dienos“ metu surinktos lėšos bus skiriamos

50 proc. projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“ (apie projektą galite skaityti čia)50 proc. gyvūnų globos namams.

     


                                                                                                 

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Shadow up