kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gruodžio 8 dieną Paberžės „Verdenės“ gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų Marijanos Prusakaitės-Semionovos, Jolantos Jurkšaitienės, Laimos Juodėnienės ir specialiosios pedagogės Beatričės Naujalienės, vyko į paskatinamąją edukacinę pažintinę kelionę „Kalėdinis Vilnius“. Tai gimnazijos kalėdinė dovana mokiniams už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi bei elgesį, asmeninės pažangos ūgtį, aktyvumą neformaliose gimnazijos veiklose ir klasės gyvenime. Edukacinių veiklų Vilniuje tikslas – stiprinti mokinių motyvaciją mokytis ir siekti dar didesnės pažangos, puoselėti dvasines, pilietines vertybes, ugdyti etnines, kūrybines, komunikavimo ir pažinimo kompetencijas.

Lapkričio 20–28 dienomis minima Europos atliekų mažinimo savaitė. Jos metu visoje Europoje organizuojami renginiai, kurių dalyviai sužino, kaip galima taupyti išteklius ir mažinti susidarančių atliekų kiekį. Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos bendruomenė taip pat aktyviai įsitraukė į šią kampaniją, organizavo bei dalyvavo renginiuose.

Adventas – tai toks laikas, kada žiemos nykumas prisipildo viltimi – sugrįžtančią saulę. Tai rimties ir susikaupimo metas, kai visi kartu laukiame kūdikėlio Jėzaus gimimo. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Metams baigiantis žurnalas „Reitingai“ pristato pažangiausių mokyklų, kolegijų, universitetų ir profesinių mokyklų reitingus bei vertinimus pagal atskirus kriterijus. Kaip ir kasmet, pateikiame ir Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų pasiektus reitingus.

Asociacija „Wspólnota Polska“ kartu su Lenkijos olimpiniu komitetu, pripažindama sportą vienu iš labiausiai visus užsienyje gyvenančius lenkus vienijančių priemonių, šiemet pirmą kartą surengė konkursą „Už nuopelnus lenkų bendruomenei užsienyje“, skirtą apdovanoti žmones ir institucijas, kurie labiausiai susijusios su sporto plėtra lenkų bendruomenėse pasaulyje. Tarp geriausiųjų – ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla, kurios direktorius – Marijan Kačanovski. Sveikiname!

Šiandien Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje Vilniaus regiono savivaldybių atstovai susitiko su prezidento patarėja Vilma Bačkiūte aptarti svarbių klausimų, susijusių su švietimu. Didžiausias dėmesys skirtas privalomo ikimokyklinio ugdymo pasirengimui ir įtraukiojo ugdymo įgyvendinimui, taip pat aptarti tautinių mažumų mokyklų aktualijos.

Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla iki balandžio mėnesio pasakos apie projektą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“, kuruojamą @kurybinesjungtys. Tai tęstinė programa, skirta atskleisti ir ugdyti mokinių ir mokytojų kūrybingumą, kritinį mąstymą ir kitas svarbiausias kompetencijas, padėti mokykloms kurti aktualų, XXI amžiaus savastį atliepiantį ugdymo procesą, suteikti praktinę pagalbą sprendžiant aktualius mokymosi iššūkius.

Neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) teikėjai, pageidaujantys ateinančiais 2022 metais užimti Vilniaus rajono mokinius įdomia ir prasminga popamokine veikla bei ketinantys pretenduoti į NVŠ lėšas iki 2021-12-31 gali teikti naujus NVŠ programas vertinimui ir akreditacijai bei laisvos formos prašymus dėl Vilniaus rajono savivaldybės akredituotų NVŠ programos/-ų atitikties reikalavimams pratęsimo.

Sveikatos ugdymas yra procesas, trunkantis visą gyvenimą. Jis ypač svarbus vaikystėje, kai žmogus auga, įgija gebėjimą rūpintis savimi, savo sveikata. Švietimo įstaigos yra pagrindinės institucijos, kurios gali sėkmingai ugdyti ir stiprinti vaikų sveikatą.

Lapkričio 9-13 dienomis įvyko trečiasis Erasmus+ projekto „ICT and robotic in preschool education: a more attractive way for learning“ partnerių susitikimas Lietuvoje, Vilniuje ir Mickūnuose. Po ilgos pertraukos nuo gyvų susitikimų, dėl įsivyravusios pandeminės situacijos Europoje ir visame pasaulyje, susitikimas įvyko gyvai, nors iki pat pabaigos nebuvo aišku, ar dalyviai galės atvykti.

 1 ... 3 4 5 ... 7 ... 13 ... 25 ... 49 ... 98 ... 195  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2022     
Sausis
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24
25
2627282930
31      
Artimiausi renginiai
„Keturkojis draugas“ Sniego figūrų konkursas, skirtas guvūnų gerovės metams
2022-01-01
Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Sveikinimo laiškų kun. prelatui Juzefui Obrembskiui paroda-prezentacija
2022-01-01
VKEM Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejus (Šv. Antano g. 5, Maišiagala, Vilniaus raj.)
Česlavo Polonskio tapybos, akvarelių ir piešinių paroda
2022-01-02
VKEM (Švenčionių g. 14, Nemenčinė, Vilniaus raj.)
Tautodailininkės Irenos Ševcovos fotografijų paroda „Medžio kvėpavimas“
2022-01-02
VKEM Tradicinių amatų centras Houvalto dvare Maišiagaloje (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus raj.)
„Mano močiutė ir senelis“ Vaikų piešinių paroda, skirta senelių dienai paminėti
2022-01-21
NDKC Rastinėnų skyrius (Kasmiškių k., Sudervės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up